Maltepe Vestel Servisi

Maltepe Vestel Servisi

İLETİŞİM:0216 353 38 53

Teknolojinin insan hayatına girmesi ile birlikte bugünlere gelinen süre içinde insanlara sonsuz kolaylık ve fayda sağlamıştır. Teknoloji insanların hayatında pek çok alanda yerini almayı başarmıştır. Evlerimizde, iş yerlerimizde, okullarda, hastanelerde ya da hayatımızın her alanında kullandığımız teknolojik ürünler en çok da evlerimizde yerlerini almıştır. Büyük ya da küçük ev aletleri anlamında bugün pek çok marka bir çok ürünün geliştirilmesini sağlamıştır. Pek çok kolaylık sağlayan bu ürünler beyaz eşya kategorisinde yer almaktadır.
Beyaz eşyalar insanların hayatlarını pek çok anlamda kolaylaştırırken en önemlisi enerjiyi tasarruflu kullanması, verimliliği arttıran özellikler içinde yer alırken, özellikle de hanımların hayatlarını kurtaran yenilikler olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk çıktıkları zaman insanlar için son derece lüks olarak görülen beyaz eşyalar, son yıllarda sanayinin de gelişmesi ile birlikte lüks olmaktan çıkarak, zorunluluk haline geldi diyebiliriz. Bu ihtiyaçların farkında olan pek çok marka da pek çok ürün tasarlayarak, tüketicinin karşısına çıkmaktadır. Markaların birbirleri ile rekabet için olması durumları da fiyatların daha uygun olarak tüketiciye sunulmasına imkan tanımaktadır. Vestel markası da Türkiye’de her türlü elektronik ve beyaz eşya ihtiyacını karşılayan garantili, güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.
Beyaz eşyalar arasında en çok kullanılan ve her evde mutlaka yerini alan elektrik süpürgesidir. 1901 yılında Cecil Booth’un icat ettiği makine hanımların en çok kullandıkları ürünler arasında yerini almaktadır. Elektrik süpürgelerini verimlilikleri ve kaliteleri doğrultusunda değişiklik gösterirken 30 TL’ye bile küçük boyutlara sahip elektrikli süpürge bulmak mümkün olacaktır. Ancak en üst düzeyde verim sağlayan ve profesyonel olarak hizmet sağlayan 2 bin TL değerinde de elektrik süpürgeleri markalarda yer almaktadır. Ancak ideal olanı 100 TL ile 500 TL arasında olan ve farklı özelliklere sahip olan makinelerdir. Elektrikli süpürge tercih ederken dikkat etmeniz gereken kurallar içinde elektrik süpürgesinin kaç volt olduğu ve çekim kuvvetidir. Bu özelliklerine dikkat ederek alacağınız ürün size en iyi şekilde hizmet verecek ve kullanımında sizi mutlu edecektir. Maltepe Vestel Servisi size her anlamda yardımcı olacak ve ihtiyacınızı belirleyecek bir makineye sahip olmanıza imkan tanırken, uzun zaman kullanmış olduğunuz makinenizin bakımını ya da sorununu gidermeye yönelik çalışmasını da kaliteli bir şekilde gerçekleştirecektir.
Evlerimizde bulunan ve gereklilikten öte zorunluluk olarak değerlendirilen bir diğer beyaz eşya da çamaşır makineleridir. Her evde yer alan bu beyaz eşyanın kullanımına da ilk olarak 1908 yılında başlandı. Çamaşır makinelerinin de kapasiteleri birbirlerinden farklıdır. Ve bu özellikleri makinelerin fiyat belirlemesinde de en etken unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. 5 kg ile 10 kg arasında kapasitesi olan çamaşır makinelerinin yıkama programları sayısı da başka bir önemli özelliktir. Fiyat aralığında en az 500 TL olan çamaşır makinelerinin en donanımlı olanların fiyatları da son derece yüksektir. Son yıllarda bulaşım makinelerinin kullanımı da gittikçe artmaktadır. 1880 yılında icat edilen bulaşık makinesi günümüzde her evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından bir tanesi haline gelmiştir. Özellikle kış aylarında ya da çok misafir gelmesi durumunda zor bir hal alan bulaşıkların makine yardımı ile kolayca halledilmesi de makinenin daha cazip olmasına olanak tanımaktadır. Aslen 1930 yılından itibaren hayatımıza giren ancak son yıllarda her evde yerini alan bulaşık makineleri vazgeçilmez beyaz eşya olarak evlerimizde yerini aldı. Maltepe Vestel Servisi bulaşık makinelerinizin kurulumunda ya da yaşayacağınız her türlü sorunda garantili ya da garantisiz şekilde size hizmet sağlayacaktır.
Bir diğer son yılların trend beyaz eşyalarından bir tanesi de derin donduruculardır. Hanımların özellikle yaz aylarında hazırladıkları ürünlerin tazeliğini koruması ve muhafaza etmesini sağlayan derin dondurucular son derece başarılı bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Bu ürünlerin de fiyatları kapasiteleri ve hacimleri doğrultusunda değişkenlik gösterse de, şimdiden pek çok evde yerini almayı başarmış olan bu ürün gittikçe kullanım alanını ve sahasını genişletmektedir. Özellikle sağlıklı yaşam çerçevesinde hanımların kış aylarında yazlık sebze tüketmek ve ailelerine sunmak istemeleri bu ürünün geliştirilmesine ve yaygınlaşmasına olanak tanımaktadır.
Hanımlar için değerli olan bir diğer ürün de fırınlardır. Her dönemde popüler olmayı başaran ve en üst listeden inmeye de niyeti olmayan fırınlar en çok tercih edilen beyaz eşya çeşitlerinden biridir. Fırınlar yalnızca evlerde değil, pastanelerde ya da ekmek fabrikalarında da kullanılmakta olan temel araçlardan bir tanesidir. Her türlü ürün yapımında kullanılan fırınların fiyat aralıkları da son derece değişkenlik göstermektedir. Program özelliklerine ve büyüklüklerine göre değişen fırınlardan küçük ev fırınları ortalama olarak 100 TL ile 400 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fırın ile birlikte aspiratörü anmamak da haksızlık olacaktır çünkü hijyenik ve güzel kokan ev tercihinde bulunan hanımların vazgeçilmez beyaz eşya unsurlarından bir tanesidir. İstenmeyen kokuları gideren bu muhteşem ürünün fiyatları da 100 TL ile 500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Aspiratör alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında ortamda yer alan hava ve sıvı çekim kuvveti olmalıdır. Aspiratörü tamamlayan bir diğer beyaz eşya da davlumbazlardır. Yemeklerden meydana gelen sıvı ve hava akımını düzenlemeye ve değiştirmeye yarayan bu beyaz eşya, hem mutfaktaki kokuyu giderirken, diğer yandan mobilyaların ve mutfak tekstili ürünlerin kirlenmesini ve bozulmasını da engellemektedir. Doğru şekilde seçilecek olan bir davlumbaz mutfak havalandırmasında ya da iklimlendirmesinde çevre kirliliği, gürültü ve koku gibi unsurları önleyecektir. Davlumbaz ürünler genel olarak ankastre setleri ile birlikte tercih edilmektedir.
Hayatımıza giren ve olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan diğer bir beyaz eşya da çamaşır kurutma makineleridir. Son derece faydalı ve pratik olan çamaşır kurutma makineleri özellikle kış aylarında ve yağışlı havalarda çamaşırların hijyenik ve pratik şekilde kurumasına olanak tanır. Maltepe Vestel Servisi size her türlü ihtiyacınızda bir telefon kadar yakın olup, her türlü beyaz eşya montajında ya da sorununda yanınızda olacaktır.
Büyük işletmecilerin tercih ettiği sanayi tipi soğutucular, et ve et ürünlerinin, süt ve süt ürünlerinin ya da soğuk içeceklerin konulması ve korunması için tercih edilmektedir. Vitrin dolabı olarak da kullanılan soğutucular, kasap ya da marketlerde de karşılaştığımız ürünler arasındadır.
Siz de evinize ya da iş yerinize bir beyaz eşya satın almak istiyorsanız Vestel bayilerinden tercih edebilir ve sonrasında montaj ve destek olarak Maltepe Vestel Servisinden yardım ve hizmet alabilirsiniz. Son derece kaliteli ürünleri uygun fiyata alabileceğiniz beyaz eşyalar son derece uzun ömürlü olacak ve keyifle kullanmanızı sağlayacaktır. Verimlilikleri çok olan ancak az enerji harcayan ürünleri satın alarak, uzun bir süre kullanım şansını elde edebilirsiniz.
Elektrikli süpürge, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, aspiratör, davlumbaz, derin dondurucu, sanayi tipi dolap ve daha pek çok ürünü satın alıp, güvenli ve kaliteli bir şekilde yıllar boyu kullanma ve ihtiyacınız doğrultusunda da servisinden yardım alma şansına sahip olacaksınız. Profesyonel bir kadro ile çalışan Maltepe Vestel Servisi en kaliteli hizmeti sunma garantisi veriyor.

Maltepe vestel servisi mahalleri;

Altayçeşme mahallesi vestel servisi

Altıntepe mahallesi vestel servisi

Aydınevler mahallesi vestel servisi

Bağlarbaşı mahallesi vestel servisi

Başıbüyük mahallesi vestel servisi

Büyükbakkalköy mahallesi vestel servisi

Cevizli mahallesi vestel servisi

Çınar mahallesi vestel servisi

Esentepe mahallesi vestel servisi

Feyzullah mahallesi vestel servisi

Fındıklı mahallesi vestel servisi

Girne mahallesi vestel servisi

Gülensu mahallesi servisi

Gülsuyu mahallesi vestel servisi

İdealtepe mahallesi vestel servisi

Adatepe mahallesi vestel servisi

Küçükyalı mahallesi vestel servisi

Yalı mahallesi vestel servisi

Zümrütevler mahallesi vestel servisi

Maltepe Vestel Servisi” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir