Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi Aynı Gün Servis hizmeti verebilmemiz için yapmanız gereken . 0216 353 38 53 numaralı hattan bize ulaşmanız olacaktır. Hafta arası sabah 08:30 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bu bölgede yaptığı hizmetlerde garanti süresi bir yıl olarak verilmektedir.  Müşteri Hizmetleri ile yapılan görüşmelerde servis kayıt işlemimiz öncelikli işlerde arıza durumu ve tüketicinin aynı gün talebine firmamızda önem verilmektedir.

Beyaz Eşya Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi hizmetleri elektrikli ev aletleri bakım ve onarımına hızlı çözümler sağlamaktadır . Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu sektörde zirveye ulaşmaya hak kazanmış firmalar arasında yerini almıştır.

Ataşehir Arçelik Klima Servisi, olarak hizmet vermektedir. Beyaz Eşya bakım ve onarımlarında uygun fiyat ve orjinal yedek parça seçenekleri sunulmaktadır.Arçelik servisi

Arçelik Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Hava Filtresinin Bakımı:

Bosch klima hava filtreleri klima ön panelinin üzerindedir. Ön panel açılarak hava filtresine kolayca ulaşılabilir. Filtre temizliği alt kısımda anlatıldığı gibi yapılır ve tekrar yerine uygun şekilde takılır.

Filtreler klima yaz aylarında kullanıyorsa 30 gün de bir temizliği yapılır. Yaz kış kullanılıyor ise 15 günde bir yapılır. Temizliği yapılmadığı takdirde hava dağılımına engel olacağı için ısıtma ve soğutma verimliliğini düşer. Arçelik klima filtrelerinin su temizliğinden başka bakıma gereksinim duymaz.

Bosch Klima Periyodik Bakımı Esnasında Yapılması Gerekenler:

Bakım, Arçelik klima sistemlerinde en önemli hususlarından biridir. Doğru ve zamanında yapılan bakım ve onarımlar Arçelik klima sisteminden daha verimli ve az enerji harcamasına ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Klima Servisinin Bakımı :

  • Evaporatör ve kondenserin, özel solvent temizleyicisi ile basınçlı su yardımı ile yapılmalıdır.
  • Alışkanın yani(gaz) yüksek/alçak basınç değerlerinin kontrollerinin yapılması.
  • Elektrik tesisatı, voltaj ve akım değerlerinin sağlıklı olma kontrollerinin yapılması.
  • Tüm soket ve kablo bağlantı noktalarının bir bir kontrolü ve varsa onarımı yapılması.
  • Dranaj tavası ve gider borularının düzgünlüğü ve açık olma kontrolü yapılması.
  • Tüm hava pervanelerin kanatçıklarının temizliği ve doğru yöne yönlendirilmesi.
  • Tüm döner yatay ve dikey hava akış flaplarının temizliği ve doğru akışın sağlanması.
  • Hava filtrelerinin temizliği ve kullanıcıya temizlik tarifinin yapılması.
  • Gözle ve ses kontrolü yapılması.
  • Estetik görünüm kontrolünün yapılması.

Ataşehir Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz başlıca mahalleler;

Ataşehir Arçelik Servis, Aşık Veysel Mahallesi Arçelik Servisi, Atatürk Mahallesi Arçelik Servisi, Ferhatpaşa Mahallesi Arçelik Servisi, Barbaros Mahallesi Arçelik Servisi, Esatpaşa Mahallesi Arçelik Servisi, Fetih Mahallesi Arçelik Servisi, İçerenköy Mahallesi Arçelik Servisi, İnönü Mahallesi Arçelik Servisi, Kayışdağı Mahallesi Arçelik Servisi, Küçükbakkalköy Mahallesi Arçelik Servisi, Mevlana Mahallesi Arçelik Servisi, Mimar Sinan Mahallesi Arçelik Servisi, Mustafa Kemal Mahallesi Arçelik Servisi, Örnek Mahallesi Arçelik Servisi, Yeni Çamlıca Mahallesi Arçelik Servisi, Çamlıca Mahallesi Arçelik Servisi, Yeni Sahra Mahallesi Arçelik Servisi, Yenişehir Mahallesi Arçelik Servisidir.

NOT : Firmamız teknik özel servis olarak hizmet vermektedir .