Beylerbeyi Bosch Servisi

kadıköy bosch servisi

 

Üsküdar Beylerbeyi Mahallesi Bosch Servisi

 Bosch servisi aynı gün servis hizmeti ile haftanın yedi günü sabah 08:00 akşam 22:00 saatleri arasında aynı gün hizmet vermektedir.bosch kadıköy servisi

Beylerbeyi Bosch Servisi

Acil servis talebiniz için yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı telefondan cağrı merkeze kayıt bırakmanız. Bosch servisi tüm mahallelerine hizmet sağlamaktadır.

Bosch servis olarak bölgesinde sürekli dolaşan gezici ekiplerimiz ile aynı gün servis imkanına sahip bir servistir. İstanbul Anadolu Yakası Bosch, Siemens, Profilo servis hizmetleri çağrı merkez numarası olan . 0216 353 38 53 – 0216 441 59 51 Bosch kullanıcılarının hizmetine verilen numaralar ile aynı gün servis hizmeti vermektedir.

Bosch servis personelleri sürekli olarak eğitime tabi tutulmaktadır. alınan eğitim ve kurslar sayesinde yapılan arıza ve bakımlarda işçilik ve orjinal parça kullanımı en üst düzeyde olmaktadır.

Yapılan işçilik ve değişen orjinal parça kullanımlarında bir yıl garanti verilmektedir. Beylerbeyi mahallesi E5 yakın olması nedeni ile merkeze kolay ulaşım sağlanması Beylerbeyi önemli mahallelerinden birisi yapmaktadır. Bosch ürünler için aynı gün gezici servis sağlamaktayız.

kadıköy bosch servisi

 

Beylerbeyi Bosch Servis hizmetleri…

Beylerbeyi mahallesi Bosch servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler;

Bosch Çamaşır makinesi, Bosch Bulaşık makinesi, Bosch Buzdolabı, Bosch Su sebili, Bosch Kurutma makinesi, Bosch Ankastre mutfak ürünleri, Bosch split klima, Bosch salon tipi klimalar dır. 

kadıköy bosch servisi

 

Üsküdar Bosch Servisi

İstanbul Anadolu Yakası Bosch servis mahalleleri;

Acıbadem mahallesi Bosch servisi, Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi Bosch servisi, Beylerbeyi mahallesi Bosch servisi, Cumhuriyet mahallesi Bosch servisi, Güzeltepe mahallesi Bosch servisi, Kısıklı mahallesi Bosch servisi, Kuzguncuk mahallesi Bosch servisi, Küplüce mahallesi Bosch servisi, Muratreis mahallesi Bosch servisi, Selimiye Mahallesi Bosch servisi, Valide atik mahallesi Bosch servisi, Ahmediye mahallesi Bosch, Bahçelievler mahallesi Bosch servisi, Bulgurlu mahallesi Bosch servisi, Çengelköy mahallesi Bosch servisi, İcadiye mahallesi Bosch servisi, Kirazlıtepe mahallesi Bosch servisi, Küçükçamlıca mahallesi Bosch, Mehmet Akif Ersoy mahallesi Bosch,

Salacak mahallesi Bosch, Sultantepe mahallesi Bosch servisi, Yavuztürk mahallesi Bosch servisi, Altunizade mahallesi Bosch servisi, Barbaros mahallesi Bosch servisi, Burhaniye mahallesi Bosch servisi, Ferah mahallesi Bosch servisi, Kuleli mahallesi Bosch servisi, Selamiali mahallesi Bosch servisi, Ünalan mahallesi Bosch servisi, Zeynepkamil mahallesi Bosch servisidir.

Firmamız teknik özel servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir