Çamlık Profilo Servisi

Ümraniye Çamlık Mahallesi Profilo Servisi

Çamlık Mahallesi Profilo servisi aynı gün hizmeti için yapmanız gereken . 0216 353 38 53 numaralı hattan Turkuaz servis müşteri temsilcilerine randevu talebi açmaktadır .

Teknik Servis

Çamlık Profilo servisi aynı gün hizmet anlayışı . ile yaptığı montaj ve onarımlarda Ümraniye bölgesi civarında beyaz eşya kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

elektrikli ev aletleri kullanıcıları aynı gün servis imkanından yararlanmaları için . Ümraniye ilçesi ve bu bölgeye yakın yerlerde ikamet etmeleri olmalıdır . Bununla birlikte beyaz eşya, klima ve  ankastre ev cihazları kullanmaları yeterli olacaktır.

  teknik servis olarak yapılan tüm işçiliklerde garanti süresi boyunca tekrar edilen işlerde süre dolmadan aynı gün hizmet anlayışı devam etmektedir.

cihazlarda atölye süresi olarak belirlenen süre olarak üç iş günü baz alınmıştır. bu süreye ilave bir zaman gereksinim olacak durumlarda . tüketicinin isteği doğrultusunda atölyeye alınan cihaz yerine geçici olarak müşteri memnuniyeti için konsinye cihaz bırakılır. 

Turkuaz servis olarak yapılan tüm işçiliklerde ve onarımlarda Orjinal yedek parça kullanılarak arıza tekrarı işlemlerinde yine aynı şekilde kullanılır.

Çamlık Mahallesi Profilo Servisi

Çamlık klima servisi olarak Ümraniye bölgesinde yapılan montaj, arıza ve bakımlarda garanti süresi içerisinde aynı gün servis hizmeti verilmektedir.

Turkuaz servis olarak Bosch, Siemens, Profilo gibi markaların montaj bakım ve onarımlarını yapmaktadır.  montaj servisi, arıza servisi,  gibi aratmalar da bulabilirsiniz.

Teknik servis hizmetleri aynı gün hızlı çözümlerde bulunmaktadır. aynı şekilde Ümraniye bölgesinde bulanan diğer markalara da hizmet vermekteyiz.

Çamlık Profilo Klima Servisi

Turkuaz Servis, güler yüzlü çözüme yakın alanında profesyonel teknik açıdan oldukça deneyimli ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

Ümraniye teknik servis yeni nesil üretilen cihazlarla ilgili yapılan eğitim seminerlerini sürekli takip ederek kendi branşlarında en iyiyi hedefleyen teknik firmadır .

personellerini düzenli olarak yıllık olağan eğitim merkezlerinde en üst düzey sınavlardan geçerek servis bünyesine katılım sağlamıştır.

beyaz eşya ve klimalarla ilgili Çamlık ‘da Profilo servisi hizmeti veren firmalar arasındadır . yirmi yılık geçmişe sahip öncü firmalar arasında yerini almış köklü bir kuruluştur .

profilo servisi

Hizmet verdiğimiz ürünler

Çamaşır makinesi servisi, Bulaşık makinesi servisi, Buzdolabı servisi, Su sebili servisi, Kurutma makinesi servisi, Ankastre mutfak ürünleri , split klima servisi, salon tipi klima servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.