bosch servisiÇEKMEKÖY BOSCH SERVİSİ

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy ilçesi Bosch servisi 0216 353 38 53 aynı gün içerisinde 08:00-22:00 saatleri arasında servis hizmeti vermektedir. Çekmeköy Bosch servisi, arıza bakım ve onarımlarda aynı gün içerisinde hızlı ve kalıcı şekilde çözüm sağlamak amaçlı servis hizmeti vermektedir. Çekmeköy Bosch Servisi olarak 0216 441 59 51 – 0216 353 38 53 numaralı sabit hatlardan müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Müşteri Hizmetleri ile yapılan görüşmelerde servis kayıt işlemimiz öncelikli işlerde arıza durumu ve tüketicinin aynı gün talebine firmamızda önem verilmektedir. Çekmeköy Bosch Servis Aynı gün Hizmet verebilmek için çekmeköy Bölgesinde ve mahallelerinde düzenli olarak ve sürekliliği sağlayarak hazırda nöbetçi ekip bulunmaktadır.

bosch servisi

Çekmeköy Bosch Servis, İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy bölgesi Bosch, Siemens, Profilo servis hizmetleri haftanın 6 günü servis hizmeti sağlamaktadır. Çekmeköy Bosch servis Bosch Siemens Profilo ürünlerinde yapılan işçiliklerinde bir yıl garanti ve değişen parçalarda aynı garanti süresine sahiptir. Çekmeköy Bosch servis,Çekmeköy Siemens Servis, Çekmeköy Profilo servis, çalışma arkadaşları alanında tecrübeli ve aldığı eğitim sayesinde hızlı çözüme sahip olmaları Çekmeköy Bosch Aynı Gün servis imkanı sağlamaktadır. Yıllık yapılan seminerlerde Çekmeköy Bosch Servis çalışanları aldıkları eğitim ve yeni teknoloji ürünlerin tanıtımı sayesinde iş bitirici özelliğinin artması Çekmeköy Bosch servis bu sektörde ön saflarda yerini almaya hak kazanmıştır.bosch servisi

Çekmeköy Bosch Servisi, Çekmeköy Bosch Klima servis alanında da Çekmeköy bölgesine Çekmeköy Bosch Klima Montajı, Çekmeköy Bosch Klima arızası, Çekmeköy Bosch Klima DE Montajı, Çekmeköy Bosch Klima Gaz Dolumu, Çekmeköy Bosch Klima Bakımı, Çekmeköy Bosch Klima Onarımı, Çekmeköy Bosch Klima Borulama , Çekmeköy Bosch Klima ankastre montaj yapılması, Çekmeköy Bosch Klima Dış ünite de montaj yapılaması, Çekmeköy Bosch Klima dış ünite montajı, Çekmeköy Bosch Klima İç ünite De montajı Çekmeköy Bosch iç ünite montajı, yapmaktadır. Çekmeköy Bosch Kombi servis alanında da hizmet vermektedir. Çekmeköy Bosch kombi arızası, Çekmeköy Bosch Kombi Bakımı, Çekmeköy Bosch Kombi De montajı, Çekmeköy Bosch Kombi Montajı, Çekmeköy Bosch Kombi petek temizliği, Çekmeköy Bosch Kombi tesisat temizliği.

Bosch elektrikli ev aletleri arıza kodlarından bazıları;
F 16 arıza kodu : kapı kiliti hatası
F 17 arıza kodu : su giriş hatası
F 18 arıza kodu : su tahliye hatası
F 23 arıza kodu : su sızıntısı hatası
F 34 arıza kodu : kapı mandalı arızası
F 42 arıza kodu : yıkama motoru arızası
F 43 arıza kodu : yıkama motoru arızası
F 44 arıza kodu : yıkama motoru arızası
E 01 arıza kodu : su taşma arızası
E 04 arıza kodu : ısıtıcı sensör arızası
E 05 arıza kodu : su giriş arızası
E 06 arıza kodu : tahliye arızası
E 10 arıza kodu : yıkıma motoru arızası
E 14 arıza kodu : ısıtıcı sensörü arızası
F 01 arıza kodu : kapı kiliti hatası  ledli makinelerde sıkma ledi 5 program ledi 2_3
F 02 arıza kodu : su giriş hatası  ledli makinelerde sıkma ledi 5 program ledi 2_3_4
F 03 arıza kodu : tahliye hatası    ledli makinelerde sıkma ledi 5 program ledi 1
F 04 arıza kodu :  taşma hatası    ledli makinelerde sıkma ledi 4 program ledi 3_4
F 05 arıza kodu :  motor hatası    ledli makinelerde sıkma ledi 3 program ledi 3
F 06 arıza kodu : motor hatası     ledli makinelerde sıkma  ledi 3 program ledi 3_4 
F 07 arıza kodu : motor hatası     ledli makinelerde sıkma ledi 3 program ledi 2
                                       
 Bosch klima arıza kodlarının bazıları :
E 1 oda sıcaklık sensörü arızası
E 2 dış ünite sensörü arızası
E 3 evapatör sensörü arızası
E 4 kompresör arızası
R 5 gaz kacağı arızası
CH0 sıcaklık sensörü arızası
CH1 evaparatör sensörü arızası
CH2 panel tuşları iletişim arızası
CH4 tahliye tavası arızasıbosch servisi

Çekmeköy mahallesi Bosch servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler;

Çekmeköy mahallesi Bosch Çamaşır makinesi, Çekmeköy mahallesi Bosch Bulaşık makinesi, Çekmeköy mahallesi Bosch Buzdolabı, Çekmeköy mahallesi Bosch Su sebili, Çekmeköy mahallesi Bosch Kurutma makinesi, Çekmeköy mahallesi Bosch Ankastre mutfak ürünleri, Çekmeköy mahallesi Bosch split klima, Çekmeköy mahallesi Bosch salon tipi klima, Çekmeköy mahallesi Bosch kombi, Çekmeköy mahallesi Bosch servisi.

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Bosch servis mahalleleri;

Alemdağ Mahallesi Bosch Servisi, Aydınlar Mahallesi Bosch Servisi, Cumhuriyet Mahallesi Bosch Servisi, Çamlık Mahallesi Bosch Servisi, Çatalmeşe Mahallesi Bosch Servisi, Ekşioğlu Mahallesi Bosch Servisi, Güngören Mahallesi Bosch Servisi, Hamidiye Mahallesi Bosch Servisi, Hüseyinli Mahallesi Bosch Servisi, Kirazlıdere Mahallesi Bosch Servisi, Koçullu Mahallesi Bosch Servisi, Mehmet Akif Mahallesi Bosch Servisi, Merkez Mahallesi Bosch Servisi, Mimar Sinan Mahallesi Bosch Servisi, Nişantepe Mahallesi Bosch Servisi, Ömerli Mahallesi Bosch Servisi, Reşadiye Mahallesi Bosch Servisi, Sırapınar Mahallesi Bosch Servisi, Soğukpınar Mahallesi Bosch Servisi, Sultançiftliği Mahallesi Bosch Servisi, Taşdelen Mahallesi Bosch Servisidir.

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Bosch Klima Servisi mahalleleri;

Alemdağ Mahallesi Bosch Klima Servisi, Aydınlar Mahallesi Bosch Klima Servisi, Cumhuriyet Mahallesi Bosch Klima Servisi, Çamlık Mahallesi Bosch Klima Servisi, Çatalmeşe Mahallesi Bosch Klima Servisi, Ekşioğlu Mahallesi Bosch Klima Servisi, Güngören Mahallesi Bosch Klima Servisi, Hamidiye Mahallesi Bosch Klima Servisi, Hüseyinli Mahallesi Bosch Klima Servisi, Kirazlıdere Mahallesi Bosch Klima Servisi, Koçullu Mahallesi Bosch Klima Servisi, Mehmet Akif Mahallesi Bosch Klima Servisi, Merkez Mahallesi Bosch Klima Servisi, Mimar Sinan Mahallesi Bosch Klima Servisi, Nişantepe Mahallesi Bosch Klima Servisi, Ömerli Mahallesi Bosch Klima Servisi, Reşadiye Mahallesi Bosch Klima Servisi, Sırapınar Mahallesi Bosch Klima Servisi, Soğukpınar Mahallesi Bosch Klima Servisi, Sultançiftliği Mahallesi Bosch Klima Servisi, Taşdelen Mahallesi Bosch Klima Servisidir.

Klima Montajı yapılmadan önce yapılması gereken önemli detaylar ;

 Çekmeköy bosch klima bakımları,arıza ve montaj talepleriniz için yapmanız gereken nolu numaralardan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmek ve size en yakın gezici ekibimizi yönlendirmesini beklemek.gezici ekip lideri tarafından aranmanız durumunda en geç 30 dakika içerinde evinize ulaşmış olacaktır.aynı gün hizmet için yapmanız gereken sabah 08:30 dan öğle arası 12:30 mesai saatleri arasında müşteri temsilcileri ile irtibata geçmeniz halinde öğleden sonra aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz,Çekmeköy bosch servisi olarak tüketiciye verilen saat zaman kısıtlı hizmetlere öncelik verilip,Çekmeköy bosch servis olarak prensip haline getirilmiştir. Çekmeköy bosch servisi talep edildikten sonra tüketicinin yapması gerekenler,klima montajı ise montaj yapılacak odada montaj esnasında zarar görecek eşyaların uzaklaştırılması,montaj öncesi keşif yapıldı ise teknisyenin gösterdiği duvar üzerinde elektrik hattının çekili olması gerekir. klima montajı teknisyen tarafından yapıldıktan sonra kullanma talimatında varsa bilgi eksikliği teknisyen tarafından kullanım bilgisi istenir.yıllık klima bakımı yapılmamış ise teknisyen tarafından uyarılmalıdır.gezici ekiplerimizin araçlarında klima bakım ilacı ve araç gereçleri bulunduğu için rahatlıkla teknisyen arkadaşlardan isteyebilirsiniz.yerinde bakım yapılabilir.bakım esnasında klima çalıştırılarak oluşabilecek arızalara imkan vermeden tüketici nezaretinde ve bilgisi dahilinde arıza çözüme kavuşturulur. teknisyen cihaz çalışır şekilde işini teslim etmelidir.

      BOSCH KLİMA BAKIMI NASIL YAPILIR:

Hava Filtresinin Bakımı

Bosch klima hava filtreleri klima  ön panelinin üzerindedir. Ön panel açılarak hava filtresine kolayca ulaşılabilir.Filtre temizliği alt kısımda anlatıldığı gibi yapılır ve tekrar yerine uygun bir şekilde takılır.

Filtreler klima yaz aylarında kullanılıyorsa 30 gün de bir temizliği yapılır.yaz kış kullanılıyor ise 15 günde bir yapılır. Temizliği yapılmadığı taktirde hava dağılımına engel olacağı için ısıtma ve soğutma verimliliği düşer. Bosch klima filtreleri su temizliğinden başka bakıma gereksinim duymaz.

Bosch klima periyodik bakımı esnasında yapılması gerekenler:

Bakım, Bosch klima sistemlerinde en önemli hususlarından biridir.Doğru ve zamanında  yapılan bakım ve onarımlar Bosch klima sisteminin daha verimli ve  az enerji harcamasına ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Bosch klima servisinin bakımı:

  • Evaporatör ve kondenserin,özel solvent temizliyicisi ile basınçlı su yardımı ile yapılmalıdır.
  • Akışkanın yani (gaz ) yüksek/alçak basınç değerlerinin kontrollerinin yapılması.
  • Elektrik tesisatı,voltaj ve akım değerlerinin sağlıklı olma kontrollerinin yapılması
  • Tüm soket ve kablo bağlantı noktalarının bir bir kontrolü ve varsa onarımı yapılması
  • Dranaj tavası ve gider borularının düzgünlüğü ve acık olma kontrolü yapılması
  • Tüm hava pervanelerin kanatçıklarının temizliği ve doğru yöne yönlendirilmesi
  • Tüm döner yatay ve dikey hava akış flaplarının temizliği ve doğru akışın sağlanması
  • Hava filtrelerinin temizliği ve kullanıcıya temizlik tarifinin yapılması
  • Gözle ve ses kontrolü yapılması
  •  Estetik görünüm kontrolünün yapılması

http://www.dailymotion.com/video/x5r7xyu

yukarıda adı geçen logolar ilgili markalara aittir.

firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.