Fikirtepe Mahallesi Klima Servisi

Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Klima Servisi

Fikirtepe klima servisi olarak aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı hattan bizlere ulaşmanız olacaktır. Fikirtepe bölgesinde klima bakımlarında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

yaklaşık yirmi yıldır bu sektörde  klima hizmetleri vermektedir. Fikirtepe klima servisi aynı gün hizmet, Fikirtepe klima montajı olarak Fikirtepe ve civar semtlerine hizmet vermekteyiz.

KADIKÖY KLİMA  ARIZA  SERVİSİ

Klima arızaları ise birçok insanın başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır.

Su dış üniteden geliyorsa bu normaldir. İç ünitede bulunan nem gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün bir şekilde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir.

Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu durum normal bir durum değildir. Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka sorun ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz sorunu çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu sorunun klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilinmesi gereken bir başka önemli şey ise klimada BTU nedir sorusudur.

klimada btu Türkçesi İngiliz ısı birimi olan British Termal Unit sözcüklerinin kısaltılmış olan BTU’dür. Klima alırken dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Bu birimin hesaplanması sonucunda satın alacağınız klimanın iklimlendirme kapasitesini hesaplama imkânı elde edersiniz ve daha sağlıklı bir klima sahibi olursunuz.

Fikirtepe klimacı, Fikirtepe klima montajı, Fikirtepe de klima ustası, Fikirtepe klimacı servisi, Evinizin veya iş yerinizin ısınma yâda soğutma ihtiyacını hesaplamak için kullanılır.

KLİMA BAKIM ESNASINDA SERVİSİN YAPMASI GEREKENLER;

  • Evaparatör ve kondenserin deterjan (solvent) yardımı ile temizliği
  •  klima gazının yüksek basınç ve alçak basınç kontrolü
  •  Elektrik tesisatı ve akım değerleri kontrolü
  • Tüm soket bağlantıları kontrolü Dranaj tavası ve boru hattının kontrolü
  • Tüm fan pervaneleri temizlik yapılması Duyu ile ses kontrolü
  •  Estetik görüntü kontrolü

KADIKÖY İLÇESİ KLİMA MAHALLELERİ:

Fikirtepe klima servisi,19 Mayıs mahallesi klima servisi,  Bostancı mahallesi klima servisi, Caddebostan mahallesi klima servisi, Caferağa mahallesi klima servisi, Dumlupınar mahallesi klima servisi, Eğitim mahallesi klima servisi, Erenköy mahallesi klima servisi, Fenerbahçe mahallesi klima servisi, Feneryolu mahallesi klima servisi,  Göztepe mahallesi klima servisi, Hasanpaşa mahallesi klima servisi, Koşuyolu mahallesi klima servisi, Kuyubaşı mahallesi klima servisi, Kızıltoprak mahallesi klima servisi, Merdivenköy mahallesi klima servisi, Osmanağa mahallesi klima servisi, Rasimpaşa mahallesi klima servisi, Sahrayı Cedit mahallesi klima servisi, Suadiye mahallesi klima servisi,

firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir