Girne Mahallesi Bosch Servisi

servis bosch

Maltepe Girne Mahallesi Bosch Servisi

Girne mahallesi Bosch servisi aynı gün hizmeti . 0216 353 38 53 numaralı hattan. Teknik servis müşteri temsilcilerine randevu talebi açmaktır . Turkuaz servis işleminizi aynı gün içerisinde gündemine alıp en kısa zamanda çözüm sağlayacaktır.
servis bosch

Girne Mahallesi Bosch Kurutma Makinesi Servisi …

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ilçesine bağlı olan Girne mahallesi Bosch servisi ekiplerimiz devamlı olarak testlerden geçirilmektedir.

Dolayısıyla Fındıklı mahallesine bakan teknisyenlerimiz kendi dallarında üstün başarı elde etmişlerdir. Firmamızın tek amacı müşterilerimizi memnun bırakmaktır.

Turkuaz servis personellerimiz branşında uzman deneyimli teknisyenlerdir . Teknik servis eğitimli güler yüzlü ve hızlı çözümlerle Hizmet verme anlayışı içerisindedir . Bosch kullanıcılarına en iyi şekilde ve hızlı çözümler bulmaya çalışmaktadır. Teknisyenlerimiz cihazınıza aynı gün içerisinde işlem yapabilmesi için 0216 353 38 53 .

0216 441 59 51 numaralı sabit hattımızı aramanız ve kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Teknisyenlerimiz her müşterimize servis fişi (garanti belgesi) bırakmaktadır.

Teknisyen arkadaşlarımızın servis fişi bırakma nedeni ise cihazınızın değişen parçasının 1 yıl garantili olmasıdır. Servis fişinin üzerindeki numaramızı aradığınız takdirde cihazınıza garanti kapsamında işlem yapılmaktadır.

Pek çok kişi klima bakımlarını atlatıyor olsa da aslında klimaların daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi bakımından bakım zamanına ve bakım yapacak kişilere dikkat etmek gerekmektedir.

Bosch  klima bakım ve arızalarda yeterli bilgi ve birikime sahip teknik personellerimiz ile yapılan işlerde bir yıl garanti süresi tanınmaktadır. https://www.kartalboschservis.com/

servis bosch

Girne mahallesi teknik servis ….

Maltepe İlçesine bağlı olan Girne  Mahallesine bakan teknisyen arkadaşlarımız Bosch, Siemens, Profilo, markalarına ait  Çamaşır Makinesi,  Bulaşık makinesi,  buzdolabı, Davlumbaz,   Elektrik Süpürgesi, Kurutma Makinesi,  fırın, Maltepe Girne Mahallesi Bosch ocak,  Kombi,  Bosch klima vb. beyaz eşyalarına servis hizmeti sağlamaktadır.servis bosch

Maltepe ilçesinde bulunan hizmet verdiğimiz mahalleler şunlardır ;

Altayçeşme mahallesi bosch servisi, Aydınevler mahallesi bosch servisi, Bağlarbaşı mahallesi bosch servisi, Başıbüyük mahallesi bosch servisi, Büyükbakkalköy mahallesi bosch servisi, cevizli mahallesi bosch servisi, çınar mahallesi bosch servisi, Esenkent mahallesi bosch servisi, Feyzullah mahallesi bosch servisi, fındıklı mahallesi bosch servisi, Girne Mahallesi Bosch Servisi, Gülensu mahallesi bosch servisi, Gülsuyu mahallesi bosch servisi, İdealtepe mahallesi bosch servisi, Küçükyalı mahallesi bosch servisi, Yalı mahallesi bosch servisi, Zümrütevler mahallesi bosch servisidir.

NOT: Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir