Kadıköy bosch servisi

 

                                      KADIKÖY BOSCH SERVİSİ

İstanbul Kadıköy Bosch servisi aynı gün servis hizmeti için 0216 353 38 53 nolu hattı aramanız yeterli olacaktır. Bosch markalı tüm beyaz eşya ve klima kombilerinizin bakım ve onarımını gerçekleştiriyor sizlere en cazip koşullarda en etkin hizmet gücünü kesintisiz bir şekilde sunuyoruz. Yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle müşteri odaklı çalışan konusunda uzman personellerimiz bünyesinde bulunduran firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve piyasada edindiği tecrübesiyle prensiplerini bir üst seviyeye taşımış, beyaz eşya klima sektöründe adından bahsedilen firma haline gelmiştir.

Kadıköy Bosch Servis hizmetleri

Bosch marka beyaz eşya klima ve kombilerinizin bakım ve onarımı Kadıköy Bosch servis tarafından bir parça ve işçilik  garantili olarak yapılmaktadır. bakım ve onarım sonrası istediğiniz takdirde bir yıllık bakım ve onarım süresini ek ücret karşılığı garanti olarak iki yıl olarak uzatabilme imkanı sağlanmaktadır. Kadıköy Bosch servis personellerimiz sürekli olarak yeni gelişen teknolojisi gelişen cihazların eğitimlerine tabi tutulur. en yeni güncel bilgi teknik destek ile servis hizmeti verilmektedir. en iyi şekilde hizmet kalitesini sizlere sunmak için işini özenle yapan ekip liderleri ile çalışmaktayız.18 yıllın bize verdiği tecrübe ile bir asır ı  aşan Bosch marka beyaz eşya ürünlerinde verilen servis hizmetine 7 gün 24 saat çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Ödemeleriniz için Kadıköy Bosch servisi sizlere ödeme kolaylıkları sağlamaktadır. beyaz eşya bakım ve onarımından sonra ister kapıda kredi kartına taksitle yada banka havalesi olarak yada peşin olarak kolaylıklar sunulmaktadır.

klima servisi bosch

 

Kadıköy Bosch servis deneyimli personeli ile sizlere Servis hizmeti servis boschvermektedir. Profesyonel hizmetleri Kadıköy Bosch servisi konusunda öne çıkmıştır. Kadıköy Bosch servis personeli hizmet kalitesinden ödün vermeyen sektörde öncü Firmalardandır. yapılan onarımlarda Kadıköy Bosch servisi servis ihtiyaçlarınızı yedek parça ve aksesuarları deposunda daima bulundurması ve değişen parçaların  bir yıl garantili oluşu Kadıköy Bosch servisinin bu sektörde uzman ve güvenilir kılıyor. Kadıköy Bosch klima servisi  olarak çağrı merkezimizi arayarak Bosch klima cihazları konusunda arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Kadıköy  Bosch Kombi servisi çağrı merkezi personellerimiz 7 gün 24 saat kaydınızı alıp en kısa zamanda size en yakın servis ekiplerimiz size ulaşmış olacaktır.

 Kadıköy mahalleleri Bosch servisleri:

19 mayıs mahallesi Bosch, Caddebostan mahallesi Bosch, Eğitim mahallesi Bosch, Feneryolu mahallesi Bosch, Hasanpaşa mahallesi Bosch, Merdivenköy mahallesi Bosch, Sahrayı cedit mahallesi Bosch, Acıbadem mahallesi Bosch, Caferağa mahallesi Bosch, Erenköy mahallesi Bosch, Fikirtepe mahallesi Bosch, Kuyubaşı mahallesi Bosch, Osmanağa mahallesi Bosch, Suadiye mahallesi Bosch, Bostancı mahallesi Bosch, Koşuyolu mahallesi Bosch, Dumlupınar mahallesi Bosch, Fenerbahçe mahallesi Bosch, Göztepe mahallesi Bosch, Kozyatağı mahallesi Bosch, Rasimpaşa mahallesi Bosch, Zühtüpaşa mahallesi Bosch, Kızıltoprak mahallesi Bosch, Kazasker mahallesi Bosch, Kalamış mahallesi Bosch, Ayşekadın mahallesi Bosch, Tüccarbaşı mahallesi Bosch, Selamiçeşme mahallesi Bosch, Şaşkınbakkal mahallesi Bosch, Şenesenevler mahallesi Bosch, Moda mahallesi Bosch, olarak Bosch servis hizmeti vermekteyiz. Günümüz şartlarında elektronik ev aletleri her gecen gün biraz daha hayatımıza girmesiyle beraber bir o kadarda hayatımızı kolaylaştırması beyaz eşya, klima ve kombi gibi ev aletlerinin bakım ve onarımında ihtiyaç olan teknik servis desteği biz Kadıköy Bosch servisi olarak hizmet vermekteyiz. http://www.kadikoyboschservis.com/

Kadıköy Bosch servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler ;

Bosch Buzdolabı, Bosch Çamaşır Makinesi, Bosch Bulaşık Makinesi, Bosch Kurutma Makinesi, Bosch Ankastre fırın, Bosch Klima, Bosch kombi Bosch küçük ev aletleri.

NOT; özel servis olarak hizmet vermekteyiz.