Kadıköy Regal Servisi

 

servis regalKADIKÖY REGAL SERVİSİ

Kadıköy regal servisi aynı gün servis hizmeti için yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.  Günümüzde beyaz eşya konusunda birçok marka bulunmaktadır. Bu markaların hepsinin aynı ürünü olsa da hepsi farklı kalitelerde ya da ekstra özellikleri bulunan beyaz eşyalar üreterek piyasaya sunmaktadırlar. Bu nedenle de eğer beyaz eşya almak istiyorsanız; bu eşyalar evlerin ya da iş yerlerinin vazgeçilmez araçları olduklarından dolayı son derece önem arz ederler, sizlerin de en kaliteli olan beyaz eşya markasını tercih etmeniz gerekiyor. Sizlere önerebileceğimiz ve son teknolojiye uygun olarak beyaz eşya ürünleri üretmekte olan marka ise; Regal markası olmaktadır. Biz Regal markasına ait beyaz eşya ürünlerinin teknik servisi konusunda size yardımcı olmaktayız. Baktığımızda teknik servise girdikten sonra en az deforme olan markanın ise; Regal olduğunu keşfettik. Bu zamana kadar birçok beyaz eşya servisine gittik ve Regal markasının en iyi markalar arasında yer aldığını söylemek mümkün olacaktır. Kadıköy Regal Servisi vermekte olduğumuz zaman dilimi içerisinde Kadıköy ilçesinde yer almakta olan herkese en iyi hizmeti sunmaya çalıştık ve amacımız da en iyi hizmetin, en doğru şekilde müşterilerimize ulaşmasıdır. Kolay iletişim anlayışı ile hareket etmekte olup Servis Plus kalitesini sizlere sunmaktayız. Resmi web sitemizde vermiş olduğumuz telefon numaralarımızdan bizlere en kolay şekilde ulaşabilir ve hatta bizlere ulaştığınız,ın aynı günü kolayca teknik servis hizmeti alarak beyaz eşyalarınızın yaptırılması konusunda başvurduğunuz en doğru tercih olduğumuzu anlayabilirsiniz.

Regal markasının üretmiş olduğu beyaz eşya ürünlerinin özelliklerinden söz etmek gerekirse; bu eşyaların hepsi Türkiye standartlarına uygun olan ve Türkiye’de satışı yapılabilir anlamını taşıyan TSE damgasına sahip olmaktadır. Bu nedenle de Regal’in ürünlerinin kalitesi enstitü tarafından da onaylanmış olmaktadır. Siz de gerçek kalite ile hizmet veren bir beyaz eşya markasının ürününü ya da ürünlerini kullanmak istiyorsanız Regal en doğru tercihiniz olacaktır. Regal markası sadece beyaz eşyaları ile değil; aynı zamanda da kombi ve klima ürünleri ile de hizmet anlayışını geliştirme yolunda ilerlemektedir. Uzun süredir hizmet veren Regal firması ile çalışan Kadıköy Regal klima Servisi firmamız da bunun farkındadır. Evlerde en çok kullanılan beyaz eşyalardan tutun da; ısınmak için kullanılan kombilere ve aynı zamanda da en ısınmak hem de serinlemek için tercih edilen klimalara değin her türlü Regal markalı ürünün teknik servisliği bizim firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden de eğer Regal markalı bir ürününüz bozulduysa ya da herhangi bir sebepten dolayı teknik servise ihtiyaç duyduysanız en doğru tercihiniz bizi tercih etmek olacaktır. Gerek beyaz eşyada, gerekse küçük ev aletleri konusunda her türlü teknik servisi sağlayan firmamızda bulunan ekibimiz hem deneyimli, hem de alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Üstelik kısa sürede bozulan Regal markalı ürünler yerine daha uzun vadede size yardımcı olacak bir teknik servis hizmeti sunmaktayız.

KADIKÖY REGAL SERVİSİ MAHALLELERİ;

Kadıköy 19 mayıs mahallesi regal servisi,Kadıköy Acıbadem mahallesi regal servisi,Kadıköy Bostancı mahallesi regal servisi,Kadıköy Caddebostan mahallesi regal servisi,Kadıköy Caferağa mahallesi regal servisi,Kadıköy Dumlupınar mahallesi regal servisi servisi,Kadıköy Eğitim mahallesi regal servisi,Kadıköy Erenköy mahallesi regal servisi,Kadıköy Fenerbahçe mahallesi regal servisi,Kadıköy Feneryolu mahallesi regal servisi,Kadıköy Fikirtepe mahallesi regal servisi,Kadıköy Ziverbey mahallesi regal servisi,Kadıköy Kuyubaşı mahallesi regal servisi,Kadıköy kızıltoprak mahallesi regal servisi,Kadıköy kazasker mahallesi regal servisi servisi,Kadıköy Ayşekadın mahallesi regal servisi, Kadıköy Göztepe mahallesi regal servisi, Kadıköy Hasanpaşa mahallesi regal  servisi, Kadıköy Koşuyolu mahallesi regal servisi, Kadıköy Şaşkınbakkal mahallesi regal servisi, Kadıköy Kozyatağı mahallesi regal servisi, Kadıköy Merdivenköy mahallesi regal servisi, Kadıköy Osmanağa mahallesi regal servisi, Kadıköy Rasimpaşa mahallesi regal servisi, Kadıköy SahrayıCedit mahallesi regal servisi, Kadıköy Suadiye mahallesi regal servisi, Kadıköy Zühtüpaşa mahallesi regal servisi, Kadıköy Kalamış mahallesi regal servisi, Kadıköy Şenesenevler mahallesi regal servisi, Kadıköy Selami çeşme mahallesi regal servisi, Kadıköy Tüccarbaşı mahallesi regal servisi,

https://youtu.be/-cBN-Q8CWlQ

 

http://www.dailymotion.com/video/x670ysb

not : firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir