Kadıköy Vestel Vervisi 0216 353 38 53

Kadıköy Vestel Servisi

İLETİŞİM:0216 353 38 53
Günümüzde beyaz eşya konusunda birçok marka bulunmaktadır. Bu markaların hepsinin aynı ürünü olsa da hepsi farklı kalitelerde ya da ekstra özellikleri bulunan beyaz eşyalar üreterek piyasaya sunmaktadırlar. Bu nedenle de eğer beyaz eşya almak istiyorsanız; bu eşyalar evlerin ya da iş yerlerinin vazgeçilmez araçları olduklarından dolayı son derece önem arz ederler, sizlerin de en kaliteli olan beyaz eşya markasını tercih etmeniz gerekiyor. Sizlere önerebileceğimiz ve son teknolojiye uygun olarak beyaz eşya ürünleri üretmekte olan marka ise; Vestel markası olmaktadır. Biz Vestel markasına ait beyaz eşya ürünlerinin teknik servisi konusunda size yardımcı olmaktayız. Baktığımızda teknik servise girdikten sonra en az deforme olan markanın ise; Vestel olduğunu keşfettik. Bu zamana kadar birçok beyaz eşya servisine gittik ve Vestel markasının en iyi markalar arasında yer aldığını söylemek mümkün olacaktır. Kadıköy Vestel Servisi vermekte olduğumuz zaman dilimi içerisinde Kadıköy ilçesinde yer almakta olan herkese en iyi hizmeti sunmaya çalıştık ve amacımız da en iyi hizmetin, en doğru şekilde müşterilerimize ulaşmasıdır. Kolay iletişim anlayışı ile hareket etmekte olup Servis Plus kalitesini sizlere sunmaktayız. Resmi web sitemizde vermiş olduğumuz telefon numaralarımızdan bizlere en kolay şekilde ulaşabilir ve hatta bizlere ulaştığınızın aynı günü kolayca teknik servis hizmeti alarak beyaz eşyalarınızın yaptırılması konusunda başvurduğunuz en doğru tercih olduğumuzu anlayabilirsiniz.
Vestel markasının üretmiş olduğu beyaz eşya ürünlerinin özelliklerinden söz etmek gerekirse; bu eşyaların hepsi Türkiye standartlarına uygun olan ve Türkiye’de satışı yapılabilir anlamını taşıyan TSE damgasına sahip olmaktadır. Bu nedenle de Vestel’in ürünlerinin kalitesi enstitü tarafından da onaylanmış olmaktadır. Siz de gerçek kalite ile hizmet veren bir beyaz eşya markasının ürününü ya da ürünlerini kullanmak istiyorsanız Vestel en doğru tercihiniz olacaktır. Vestel markası sadece beyaz eşyaları ile değil; aynı zamanda da kombi ve klima ürünleri ile de hizmet anlayışını geliştirme yolunda ilerlemektedir. Uzun süredir hizmet veren Vestel firması ile çalışan Kadıköy Vestel klima Servisi firmamız da bunun farkındadır. Evlerde en çok kullanılan beyaz eşyalardan tutun da; ısınmak için kullanılan kombilere ve aynı zamanda da en ısınmak hem de serinlemek için tercih edilen klimalara değin her türlü Vestel markalı ürünün teknik servisliği bizim firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden de eğer Vestel markalı bir ürününüz bozulduysa ya da herhangi bir sebepten dolayı teknik servise ihtiyaç duyduysanız en doğru tercihiniz bizi tercih etmek olacaktır. Gerek beyaz eşyada, gerekse küçük ev aletleri konusunda her türlü teknik servisi sağlayan firmamızda bulunan ekibimiz hem deneyimli, hem de alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Üstelik kısa sürede bozulan Vestel markalı ürünler yerine daha uzun vadede size yardımcı olacak bir teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Vestel markalı bir klimanız varsa da en iyi teknik servisi sunacak olan yine bizim firmamız olmaktadır. Bir klimanın en fazla teknik servise ihtiyaç duyacağı konulardan bir tanesi klimada meydana gelen su kaçağı sorunu olmaktadır. Su kaçakları yüzünden hem endişeye kapılırsınız, hem de klimanız yeteri kadar işlevsel bir durumda olmaz. Eğer klimanızda herhangi bir su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bunun nereden geldiğini bulmamız gerekiyor. Klimada iç ve dış olmak üzere 2 farklı ünite bulunur. Bu ünitelerden hangisinden su geldiğini bulmamız durumunda daha yararlı bir klima teknik servisi hizmeti vermiş oluruz. Kadıköy Vestel Servisi olarak hangi üniteden kaçak su geldiğini bulduktan sonra durumun normalliğini değerlendirmeye almamız gerekiyor. Örneğin; eğer klimanızın dış ünitesinden kaçak su gelimi görüyorsak bu normaldir ve herhangi bir konuda endişe etmemeniz gerekiyor. Bunun normal olmasının ise en temel sebebi; iç ünitede oluşmakta olan nemin dış üniteye geldiğinde su haline dönmesi ve kaçak su olarak gözükmesidir. Klimanızın dış ünitesinin montajından kaynaklanan bu sorunu düzeltmek gerekiyor. Bunun için de klimanızın dış ünitesinin montajını yeniden yapmak durumunda kalacağız. Dış üniteden gelen bir klima kaçak suyunda endişe etmeniz gerekebilir. Bu durum kesinlikle bu konuda uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu yüzden de bize hemen ulaşmanız gerekiyor, hemen sorununuzu düzeltiriz.
Klimanızın dış ünitesinden kaynaklanan bir sorunda da hemen sizin klimanızın bulunduğu evinize, iş yerinize ya da ofisinize geliyoruz. Klimanızı inceleyerek dış ünitesinden meydana gelen bu sorunu çözüyoruz. Vestel markasına ait olan klimanızın dış ünitesinden kaynaklanmakta olan su kaçağı sorunları için bizi ararsanız; hemen aynı gün içerisinde size teknik destek konusunda yardımcı oluyoruz. Evimizde bulunan ve aynı zamanda da sık sık sorun yaşamakta olduğumuz eşyalardan bir tanesi de kombiler olmaktadır. Kombilerde en fazla karşılaşılan sorunlar arasında da kombi temizleme sorunu olmaktadır. Özellikle de yaz aylarından kış aylarına geçişte yaklaşık olarak 3 ile 5 ay arasında açılmayan kombiler kış aylarında yakılmaya başlanınca temizlenmesi gerekiyor. Bu konuda destek almak isteyen evler ya da iş yerleri olabiliyor. Bunun sebebi; eğer kombilerinizi doğru bir şekilde temizlemezseniz; doğru bir şekilde çalışan kombinizi de hasarlı bir kombiye dönüştürmüş olabilirsiniz. Daha yüksek meblağlarda masraflara girmemek amacı ile yapmanız gereken ise Vestel markasına ait olan bir kombinizin kış bakımları arasında yer alan temizleme işlemini bizim gibi bir servise yaptırmanız gerekiyor. Kombi petek temizliği konusunda birçok Vestel teknik servisi hizmeti sunsa da sunmuş olduğu hizmet yeterli düzeyde ya da yeterli bir zamanda gerçekleşmiyor. Uzun süren temizleme işlemleri ve aynı zamanda da evin kirlenme ihtimali Kadıköy Vestel Servisi olarak hizmet veren firmamız sayesinde neredeyse yok oluyor.
Vestel markasına sahip olan kombi arızalanmalarına hizmet verdiğimiz süreler içerisinde kombilerde meydana gelen en fazla rastlanan sorunlardan bir tanesi de kombi tıkanmaları olmaktadır. Kombiden peteklere doğru giden ısıyı ve suyu taşıyan kombi borularında meydana gelen tıkanmalar hem suyun hem de ısının rahat bir şekilde yolunda ilerleme göstermesine engel bir durum olur. Bu nedenle de yaşanan sorun Aralık ve Ocak aylar gibi kış mevsiminin en sert ve en soğuk geçtiği, karların yağdığı, poyrazların estiği sert aylarda büyük bir sorun haline gelir. Hem pislikten hem de uzun süre bakımı yapılmadığından dolayı borular tıkanarak artık ısıyı tam bir şekilde iletemez hale gelir. Bu tür sorunlar ile karşılaşmak oldukça muhtemel gibi gözükse de ve kombi kullanan her kişinin hemen hemen en az birkaç sezonda bir gelse de burada en önemli nokta teknik servisin kombi temizleme konusunda hizmet vermesi için doğru zamanı seçebilmektir. Bu nedenle de eğer siz de kışın en çetin geçtiği aylarda soğuk bir evde oturmak istemiyorsanız; yapmanız gereken en önemli detay, sonbahar mevsimi içerisinde kombilerin boru ve petek temizliğini yaptırmanız gerekmesidir. Bu yüzden de Eylül ve Ekim ayları içerisinde Kadıköy Vestel Servisi olarak hizmet veren teknik servis bayiimize iletişim adresimizden ulaşmanız ve aynı zamanda da talebinizi dile getirmeniz gerekiyor.

7/24 İLETİŞİM:0216 353 38 53

19 mayıs mahallesi vestel servisi, Acıbadem mahallesi vestel servisi, Bostancı mahallesi vestel servisi, Caferağa mahallesi vestel servisi, Caddebostan mahallesi vestel servisi,Dumlupınar mahallesi vestel servisi, Eğitim mahallesi vestel servisi, Erenköy mahallesi vestel servisi, Fenerbahçe mahallesi vestel servisi, Feneryolu mahallesi vestel servisi, Fikirtepe mahallesi vestel servisi, Göztepe mahallesi vestel servisi, Hasanpaşa mahallesi vestel servisi, Koşuyolu mahallesi vestel servisi, Kozyatağı mahallesi vestel servisi, Merdivenköy mahallesi vestel servisi, Osmanağa mahallesi vestel servisi, Rasimpaşa mahallesi vestel servisi, Sahrayıcedit mahallesi vestel servisi, Suadiye mahallesi vestel servisi, Zühtüpaşa mahallesi vestel servisi, Şenesenevler mahallesi vestel servisi, Selamiçeşme mahallesi vestel servisi, Tüccarbaşı mahallesi vestel servisi, Kalamış mahallesi vestel servisi, Kızıltoprak mahallesi vestel servisi, Şaşkınbakkal mahallesi vestel servisi, Kazasker mahallesi vestel servisi, Ayşe kadın mahallesi vestel servisi, Moda mahallesi vestel servisi, Kuyubaşı mahallesi vestel servisi

 not : firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir