Kartal Arçelik Servisi

  İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesi Arçelik servisi 0216 353 38 53 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi aynı gün servis imkanı ile kartal beyaz eşya, klima ve kombi kullanıcılarına büyük imkanlar sağlamıştır. Kartal Arçelik servis uzman teknisyenleri ile aynı gün içinde yerinde çözüm sağlayarak elektrikli ev aletlerinde kalıcı çözümler sağlayacaktır. Kartal Arçelik Servis teknisyenleri senelik eğitim seminerlerine katılım sürecinde Kartal Arçelik Servisine verdikleri katkı sayesinde kartal Arçelik beyaz eşya, klima ve kombi kullanıcılarından aldığı başarı dilekleri ile bu sektöre başladığımız 1998 yılından itibaren kartal bölgesi ve cevre semtleri yaptığı hizmetleri ile bu sektörde zirveyi hak etmiş bulunmaktadır. kartal Arçelik servisi, Kartal Arçelik Klima servisi, Kartal Arçelik Kombi servisi gibi Kartal bölgesine çeşitli branşlarda hizmet veremeye çalışmaktadır. Kartal Arçelik servisi, Kartal Beko servisi, Kartal Altus servisi vs hizmet sektöründe bulunmaktadır.

Kartal Bölgesinde yaklaşık 20 yıllık servis tecrübemizle yapmış olduğumuz Arçelik marka elektrikli ev aletleri bakım onarım ve arıza servis hizmetleri ile kartal bölgesinin servis sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Arçelik ürünlerinde yapılan bakım onarım ve arıza tesbitlerinde kendi alanında tecrübeli ekip arkadaşları ile hızlı ve kalıcı çözümler sunan kartal bölgesinde marka olmuş servislerden birisi olma özelliğine sahip bir kuruluştur.  

Arçelik servisi olarak yaptığımız bakım ve arızalarda kanuni hak olarak bir işçilik ve parça garantisi sunmaktadır. kartal ilçesi ve mahallelerinde günlük olarak acil servis hizmeti verebilmek için haftanın altı günü acil servis talep kodu ile sahada bulunan yedek parça ve ve uzman ekiplerimiz ile aynı gün hizmet verebilme kabiliyetine sahip bir firmadır. Kartal Arçelik servis olarak yıllık yapılan eğitim seminerlerine verdiği önem ile birlikte yaptığı servis hizmetleri ve bunun karşılığında hak ettiği yerde bulunması 20 yıllık bilgi ve birikimi kalıcı kartal servislerinde en göze batan firma özelliği olma imkanını sağlamış kurumsal bir yapı halini almıştır.

Kartal Arçelik servisi, Kartal Arçelik klima servisi, Kartal Arçelik Kombi servisi,Kartal Arçelik Çamaşır makinesi servisi, Kartal Bulaşık Makinesi servisi,Kartal Arçelik Buzdolabı Servisi, Kartal Kurutma makinesi servisi.

                      Kartal Arçelik servisi hizmet verdiğimiz bölgeler

Atalar mahallesi Arçelik servisi,Cevizli mahallesi Arçelik servisi,Cumhuriyet mahallesi Arçelik servisi,Çarşı mahallesi Arçelik servisi,Çavuşoğlu Arçelik servisi,Esentepe mahallesi Arçelik servisi,Gümüşpınar mahallesi Arçelik servisi,Hürriyet mahallesi Arçelik servisi,Karlıktepe mahallesi Arçelik servisi, Kordonboyu mahallesi Arçelik servisi,Orhantepe Arçelik servisi,Orta mahallesi Arçelik servisi,Petroliş mahallesi Arçelik servisi,Soğanlık mahallesi Arçelik servisi,Topselvi mahallesi Arçelik servisi,Uğurmumcu mahallesi Arçelik servisi,Yakacık mahallesi Arçelik servisi,Yalı mahallesi Arçelik servisi,Yukarı mahallesi Arçelik servisi,Yunus mahallesi Arçelik servisi

not: Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir.

Kartal Arçelik Servisi” hakkında 1 yorum

  1. 1 haftadır servis bekliyordum sizi aradıktan sonra aynı gün içerisinde makinemi yaptığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.