Kartal Siemens Servisi

siemens servisi

Kartal Siemens Servisi

Kartal Siemens servisi aynı gün hizmeti için yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı hattan müşteri temsilcilerine randevu talebi açmak, işleminizi aynı gün içerisinde gündemine alıp en kısa zamanda çözüm sağlayacaktır. 

siemens servis

Beyaz Eşya Servisi

Kartal Siemens servisi aynı gün gün hizmet anlayışı ile yaptığı montaj ve onarımlarda kartal bölgesi civarında kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Kartal bölgesi  elektrikli ev aletleri kullanıcıları aynı gün servis imkanından yararlanmaları için kartal ilçesi ve bu bölgeye yakın yerlerde ikamet etmeleri buna bağlı olarak beyaz eşya, klima ve ankastre ev cihazları kullanmaları yeterli olacaktır.

 teknik servis olarak yapılan tüm işçiliklerde garanti süresi boyunca tekrar edilen işlerde süre dolmadan aynı gün hizmet anlayışı devam etmektedir.

siemens servis

Siemens kartal klima servisi

kartal bölgesinde yapılan montaj, arıza ve bakımlarda garanti süresi içerisinde aynı gün servis hizmeti verilmektedir.

kartal klima servisi olarak Bosch, Siemens, Profilo gibi markaların montaj bakım ve onarımlarını yapmaktadır. Siemens klima servisi , Siemens klima montaj servisi, Siemens klima arıza servisi,  gibi aratmalar da bulabilirsiniz.

kartal Siemens servis hizmetleri aynı gün hızlı çözümlerde bulunmaktadır. aynı şekilde kartal bölgesinde bulanan diğer markalara da hizmet vermekteyiz. 

siemens servis

Çamaşır makinesi servisi

Kartal Siemens Servis, güler yüzlü çözüme yakın alanında profesyonel teknik açıdan oldukça deneyimli ekip arkadaşları ile çalışmaktadır. Kartal Siemens servis yeni nesil üretilen cihazlarla ilgili yapılan eğitim seminerlerini sürekli takip etmektedir.

Kendi branşlarında en iyiyi hedefleyen teknik personellerini düzenli olarak yıllık olağan eğitim merkezlerinde en üst düzey sınavlardan geçerek bünyesine katılım sağlamıştır.

Siemens beyaz eşya ve klimalarla ilgili hizmeti veren firmalar arasında yirmi yılık geçmişe sahip öncü firmalar arasında yerini almış köklü bir kuruluştur. Kartal Siemens servisi adına alınan kayıtlarda firma bilgisi istenildiği taktirde  beyaz eşya kullanıcılarına taktim edilir. 

siemens servisi

Siemens bulaşık makinesi nasıl temizlenir?

Siemens markalı bulaşık makinelerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar makine içerisindeki filtre kısmıdır. Tüketiciyi en çok ilgilendiren kısım burasıdır. Düzenli olarak 15 günde bir diş fırçası yardımı ile suya tutularak temizlenmelidir.

Ayrıca alış veriş marketlerinde satılan makine iç kazan temizleyici kazan parlatıcı sıvı ilaç ile yine ayda bir makineye uygulanmalıdır. Birde bunlara ilave olarak Siemens servislerinde bulunan makinenin temizleyici . Gözükmeyen salyangoz kısmı tahliye boruları ve devir daim hortumlarını temizleyici yağ sökücü toz ilaç ile . 6 ayda bir küçük temizlik yapılması gerekmektedir.

Bu şekilde Siemens marka bulaşık makinesi günlük hayatta kullandığınız bulaşıklarınız üzerinde etkisi büyük olacak . Siemens bulaşık makinelerinin dayanıklılığı süreklilik arz edip uzun yıllar hizmet vermiş olacak. Ve ayrıca makine içerisinde çalışan yıkama motoru ve ona yardımcı parçalar ana motor ile uyumlu olarak . Siemens markasının ön gördüğü sürenin üstüne koyarak hizmet ömrünü uzatmış olursunuz.

siemens servis

Turkuaz servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler;

 Çamaşır makinesi servisi ,  Bulaşık makinesi servisi,  Buzdolabı servisi,  Su sebili servisi,  Kurutma makinesi servisi, Ankastre mutfak ürünleri servisi, split klima servisi, salon tipi klima servisi

Kartal Siemens Servisi

Kartal bölgesi hizmet verdiğimiz başlıca mahalleler;

Kartal Siemens servisi, Atalar Mahallesi siemens servisi, Cevizli Mahallesi siemens servisi, Cumhuriyet Mahallesi siemens servisi, Çarşı Mahallesi siemens servisi, Çavuşoğlu Mahallesi siemens servisi, Esentepe Mahallesi siemens servisi, Gümüşpınar Mahallesi siemens servisi, Hürriyet Mahallesi siemens servisi, Karlıktepe Mahallesi siemens servisi, Kordonboyu Mahallesi siemens servisi, Orhantepe Mahallesi siemens servisi, Orta Mahallesi siemens servisi, Petroliş Mahallesi siemens servisi, Soğanlık Yeni Mahallesi siemens servisi, Topselvi Mahallesi siemens servisi, Uğurmumcu Mahallesi siemens servisi, Yakacık Yeni Mahallesi siemens servisi, Yalı
Mahallesi siemens servisi, Yukarı Mahallesi siemens servisi, Yunus Mahallesi siemens servisi.

firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir