Klima Servisi

klima servisi

Turkuaz Klima Servisi…

Turkuaz Klima Servisi  olarak aynı gün servis hizmeti sağlamamız için tek yapmanız gereken yalnız 0216 353 38 53 numaralı sabit hattımıza kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

klima servisi

Turkuaz klima servis

İstanbul Anadolu yakasında bulunan iklimlendirme cihazları. Başka bir deyişle Klimalarınız için Turkuaz teknik servis olarak 20 yıllık tecrübemiz ile özellikle. İstanbul bölgesindeki klima kullanıcılarına hızlı ve güvenilir bir şekilde bizlere emanet olmuştur. Turkuaz Klima servis Tamda bu yüzden Bu bölgede adından sıkça söz ettiren firmalar arasında yerini alıştır. Kartal Bosch Klima servis..

klima servisi

Klima Nasıl olmalı…

Kaset tipi Klima, Salon tipi Klima, Taşınabilir klima, Duvar tipi Klima Çeşitleri içinde ilk olarak ihtiyaca uygun Klima seçimi yapılmalıdır. Bu Karardan sonra enerji verimliliği, Çalışma sıcaklığı aralığı, Nem alma, Sessizlik, montaj, garanti, Fiyat ve marka gibi seçenekler değerlendirmeli. Uygun karar alınmalıdır.http://www.kartalboschservis.com/ Turkuaz teknik klima servisi.

Klima Çeşitleri…

  • 1 Split klimalar
  • 2 Multi Split klimalar
  • 3 Salon Tipi klimalar
  • 4 Tavan Tipi klimalar
klima servis

Klima Bakımı Neden yapılır ?

Günlük Hayatımızda artık sıkça kullandığımız serinleme veya ısınma ihtiyacımızı karşılayan split klimalar Hayatımızda önemli yere sahip olmaları. Bununla birlikte yanlış kullanım ve zamanında yapılmayan bakım aralığı ile yaşam kalitemizi kısaca olumsuz yönde etkilemektedir. Klimalarımızı özellikle yaz başı veya kış başı olmak kaydı ile yıllık 2 defa bakım ve kontrollerden geçirilmelidir. Hayatımıza pozitif ve kaliteli yaşam sunmak istiyorsak büyük klima markalarından vazgeçmemeliyiz’ ki istediğimiz yaşam karşımıza çıksın Turkuaz Klima Servisi Kalite tesadüf değildir.

klima servisi

Klima bakımında yapılması gerekenler..

  • Öncelikle klimanın enerji giriş çıkışları kontrol edilir.
  • Klima üzerindeki filtre ve benzeri ek parçalar ilaç yardımı ile temizliği sağlanır.
  • Gerekli görülen kumanda ve varsa oda termostat ayarları yapılıp teslim edilir.
  • İç ünite ve Dış ünite ara bağlantı kontrolleri yapılır.
  • Klima çalıştırılıp manometre yardımı ile gaz kontrolleri yapılarak enerji tüketimi bilgisi verilir.
klima servisi

Turkuaz klima Servisi olarak aynı zamanda komşumuz olan Maltepe bölgesi servis sağlayıcı unvanı olan http://www.maltepeboschservis.com adlı internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Turkuaz klima servisi.

Firmamız özel klima teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir