Kombi Teknik Servisi

Kombi Servisi

Kombi Teknik Servisi

İstanbul bölgesi kombi servisi , Kombi teknik servisi 0216 353 38 53 aynı gün servis hizmeti . kombi bakımı kombi arıza ve montaj ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir .

Ev ısıtma sistemlerinde birçok yöntem kullanılır. Bu yöntemlerde ki amaç ortam ısısını vücut sıcaklığını koruyacak şekilde ayarlamaktır.

KOMBİ SERVİSİ

Kombi Arıza Servisi

Bu ısıtma yöntemlerinden biri de kombi kullanımıdır. Kombi konutunuzun veya iş yerlerinizin ısıtma işini görmek için kullanılır. Ayrıca bir başka işlevi de su ısı seviyesini ayarlamaktır. Kombi ufak boyutlu olup duvara asılabilir, kolay ve sessiz çalışır ve kolay bir şekilde taşınabilen bir alettir.

Kişiden bağısız çalışan bu aletin kullanımı bu yüzden oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Kombi yapımında birçok madde kullanılır bu maddeler DKP sacı, bakır, alüminyum. Galvanizli çelik ve plastiktir.

Ayrıca sıcak su kullanımı seçeneği de sunarak konforlu bir araç olduğunu gösterir ve sıcak su kullanımınız için başka bir alete para ödemenize gerek kalmaz.

 Bakım Servisi

Yeni üretilen kombiler atık gazın geri tepmesine, içerisinde bulunan sıvının aşırı ısınmasına, alevinin sönmesine, kışın donmaya ve kullanım esnasında oluşabilecek kombi su basınç problemi sorununa karşı TSE damgası alarak oluşabilecek her türlü önlem alınmıştır.

Bu yüzden kombi alırken dikkat edilmesi gereken husus alacağınız kombinin TSE damgası bulundurup bulundurmadığı olmalıdır. TSE damgası bulunmayan kombilerin daha sonra çıkaracağı arızaları önlemek oldukça güç ve masraflı olur.

kombi Bakım Servisi

Montaj Servisi

Cihazı kullanacağınız evde veya iş yerinde odanın içinde baca bulunuyorsa bacalı kombi kullanabilirsiniz fakat baca yoksa hermatik kombi sizler için daha uygun olmakla birlikte daha güvenlidir.

yoğuşmalı kombilerin ise en önemli özelliği bacanın ortamdaki eğiminden dolayı atık gaz içerisinde ki su buharının yoğunlaşarak ilave verim vermesini sağlamaktır. Bu sayede maliyette de ciddi bir tutum gösterir.

yoğuşmalı kombiler gerek fiyat gerekse düşük sıcaklıkta verdiği verimden dolayı oldukça çok tercih edilen bir kombi çeşididir. Ancak takılan radyatör nedeniyle ilk montaj maliyeti diğerlerinden biraz daha fazladır.

Bu şekilde kullanımlar daha güvenli bir hal getirir. Ülkemizde kombiler genel olarak 100 – 200 m2alanlar için kullanılır. Kombiler 1700 kcal / h ile 28000 kcal / h olarak değişmektedir. Günümüz şartlarında kullanılan kombiler düzenli bir bakım süreci geçirmek şartıyla Sanayi Bakanlığı tarafından on beş yıl olarak belirlenmiştir.

Hatta sizle için daha iyi bir şekilde kullanım sunar. Dediğimiz gibi aksi takdirde evinizin ısınması geç olacak ve enerji tüketiminiz daha fazla olacaktır. Kombilerinin ortamı istediğiniz düzeyde ısıtmıyorsa kombinizin boyutu küçük olabilir. Veya ısıtmak istediğiniz ortamın kapasitesine yetmiyordur.

Teknik Servis

Aşırı ısınma, yetersiz dolaşım, düşük su basıncı bu sorunların başında gelir. Sizlerde ev veya iş yerlerinize kombi taktırmak ve ısınmada konforlu bir yaşamı tercih etmek istiyorsanız sitemizde ki kombilerin sizler için en uygunu tercih edebilirsiniz.

Kombilerimizin gerek garanti süresi gerekse tecrübeli elemanlarıyla sizlere en iyi hizmeti verecektir. Sitemizde bulunan kombilerin tamamı TSE damgası taşımaktadır. Sizlere en iyi hizmeti ve en güvenilir kombi teminini yapacağımız bir gerçektir.

Nerede olursanız olun evinize kadar gelip montajı da işçilerimiz tarafından yapılmaktadır. Güvenlik konusunda da sizler için en uygun şartlarda hizmet vermekteyiz.