Kuzguncuk Mahallesi Klima Servisi

Üsküdar Kuzguncuk Mahallesi Klima Servisi

Kuzguncuk klima servisi olarak aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı hattan bizlere ulaşmanız olacaktır. Üsküdar bölgesinde klima bakımlarında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

ÜSKÜDAR KLİMA  ARIZA  SERVİSİ

Klima arızaları ise birçok insanın başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Su dış üniteden geliyorsa bu normaldir.

İç ünitede bulunan nem gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün bir şekilde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu durum normal bir durum değildir.

Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

ÜSKÜDAR KLİMA BAKIM ESNASINDA SERVİSİN YAPMASI GEREKENLER;

  • Evaparatör ve kondenserin deterjan (solvent) yardımı ile temizliği,
  • klima gazının yüksek basınç ve alçak basınç kontrolü,
  • Elektrik tesisatı ve akım değerleri kontrolü,
  • Tüm soket bağlantıları kontrolü,
  •  Dranaj tavası ve boru hattının kontrolü ,
  • Tüm fan pervaneleri temizlik yapılması,
  • Duyu ile ses kontrolü Estetik görüntü kontrolü,

KLİMA  ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GERENKENLER

Klima alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar alınan klimanın daha verimli ve istenilen gibi çalışmasında etkilidir.  Bu hususlardan kısaca bahsedecek olursak satışı yapan firmanın satış öncesi ve sonrası güvenilir olması lazım,

klimanızı seçmeden önce bu konu hakkında uzman teknisyenlerden yardım alınmalı, klimanın kapasitesi mekânın hacminden daha büyükse ısıtmada yâda soğutmada aşırıyı sağlayacağı için mekân boyutuna göre klima tercih edilmelidir.

Örneğin aşırı büyük mekânlar için tercih edilebilecek klima seçeneği salon tipi klima iken odanı hacmi küçük yerlerde ise split klima tercih edilmelidir. Diğer dikkat edilmesi gereken özellikler de şunlardır. Isıtma konusunda iyi bir klima istiyorsanız inverter teknolojisine sahip klimalar tercih edilmelidir,

ÜSKÜDAR KLİMA SERVİSİ MAHALLELERİ:

Kuzguncuk Mahallesi Klima Servisi Acıbadem Mahallesi Klima Servisi Altunizade Mahallesi Klima Servisi Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Klima Servisi Bahçelievler Mahallesi Klima Servisi Barbaros Mahallesi Klima Servisi Bulgurlu Mahallesi Klima Servisi Burhaniye Mahallesi Klima Servisi Cumhuriyet Mahallesi Klima Servisi Çengelköy Mahallesi Klima Servisi Ferah Mahallesi Klima Servisi Güzeltepe Mahallesi Klima Servisi İcadiye Mahallesi Klima Servisi

firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir