Maltepe Klima Servisi

MALTEPE KLİMA SERVİS

Maltepe klima servisi olarak aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı hattan bizlere ulaşmanız olacaktır. Kendi bölgesinde klima bakımlarında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

MALTEPE KLİMA  ARIZA  SERVİSİ

Klima arızaları ise birçok insanın başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında klima su kaçağı gelir. Klimadan su geliyorsa öncelikle klimanın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır.

Su dış üniteden geliyorsa bu normaldir. İç ünitede bulunan nem gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün bir şekilde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir.

Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu durum normal bir durum değildir. Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve klimanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

Klima sistemlerinde meydana gelen bir başka sorun ise klima gaz sorunu olmuştur. Klima gaz sorunu çok fazla sık rastlanan sorundur. Bu sorunun klimanın düzensiz çalışmasıdır. Klima hakkında bilinmesi gereken bir başka önemli şey ise klimada BTU nedir sorusudur.

klimada btu Türkçesi İngiliz ısı birimi olan British Termal Unit sözcüklerinin kısaltılmış olan BTU’dür. Klima alırken dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Bu birimin hesaplanması sonucunda satın alacağınız klimanın iklimlendirme kapasitesini hesaplama imkânı elde edersiniz ve daha sağlıklı bir klima sahibi olursunuz.

Maltepe klimacı, Maltepe klima montajı, Maltepe’ de klima ustası, Maltepe klimacı servisi, Evinizin veya iş yerinizin ısınma yâda soğutma ihtiyacını hesaplamak için kullanılır.

MALTEPE KLİMA BAKIM ESNASINDA SERVİSİN YAPMASI GEREKENLER;

  • Evaparatör ve kondenserin deterjan (solvent) yardımı ile temizliği
  • klima gazının yüksek basınç ve alçak basınç kontrolü
  • Elektrik tesisatı ve akım değerleri kontrolü
  • Tüm soket bağlantıları kontrolü
  • Dranaj tavası ve boru hattının kontrolü
  • Tüm fan pervaneleri temizlik yapılması
  • Duyu ile ses kontrolü Estetik görüntü kontrolü klima servisi bosch

MALTEPE BÖLGESİ KLİMA SERVİSİ: 

Maltepe klima servisi, Altay çeşme mahallesi klima servisi, Altıntepe mahallesi klima servisi, Aydıntepe mahallesi klima servisi, Adatepe mahallesi klima servisi, Bağlarbaşı mahallesi klima servisi, Başı büyük mahallesi klima servisi, Büyük Bakkalköy mahallesi klima servisi, Cevizli mahallesi klima servisi, Çınar mahallesi Klima servisi, Esenkent mahallesi klima servisi, Feyzullah mahallesi klima servisi, Fındıklı mahallesi klima servisi, Girne mahallesi klima servisi, Gülen su mahallesi klima servisi, Gülsuyu mahallesi klima servisi, İdeal tepe mahallesi klima servisi, Küçükyalı mahallesi klima servisi, Yalı mahallesi klima servisi, Zümrütevler mahallesi klima servisi .

Firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.