Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe kombi servis, Maltepe kombi servisi aynı gün servis hizmeti verilmektedir. Maltepe bölge servisi olarak kombi bakım ve arızalarını aynı gün içerisinde servis imkanı sağlamaktadır. aynı gün servis için yapılması gereken çağrı hattı numarası olan 0216 353 38 53 iletişim hattı ile yapacağınız arıza kayıt işlemleri yeterli olacaktır.

Maltepe Kombi Servis hizmetleri….

Maltepe kombi servisi arıza bakım ve onarımlarda yaptığı işlerde bir yıl garanti süresi uygulamaktadır. Maltepe kombi servis olarak bu bölgede aynı gün hizmet verebilmek için sabah 10:30 ile akşam 17:00 saatleri arasında hazırda araç bekletmektedir. Kombi arıza ve bakımlarda yapılan servis hizmeti orjinal parça kullanımı yapılmaktadır. Kombi teknisyenlerimiz kaliteli tamir ve onarım imkanı sunmaktadır. Maltepe kombi servis hizmeti verdiğimiz bu bölgede kombi ile ilgili sorunlarınızda Maltepe Kombi Servisi olarak bu sorumlulukları yerine getirme zorunlulukları vardır. Maltepe bölgesinde kombi tesisatı ve petek temizliği gibi hizmetleri beraberinde yapılmaktadır. Maltepe kombi servis, kombi ile ilgili arıza, bakım, onarım, tamirat, hızlı çözüm gibi konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır.

Maltepe Kombi Bakım Hizmeti…

Maltepe Kombi servisi olarak  internet ağı üzerinden yapılan Kombi bakım servisi, Kombi arıza servisi,  Kombi montaj servisi, Maltepe kombi servisi, Maltepe kombici, Maltepe Kombi ustası, Kombi Usta servisi, kombi tamir servisi, Petek temizleme servisi, Kombici, Garantili Kombi servisi, gibi kelimelerle bizlere ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Maltepe Kombi servis kendi alanın da bu sektörde hizmet verme konusunda kendisi ile yarışmaktadır. ısıtma soğutma alanında yapılan yerel eğitim ve araştırma gibi konularda başarı oranını yükseltme çabasını en üst seviyeye taşımış servisler arasında yerine almış firmadır. yıllık yapılan eğitim seminerlerine katılım yüzdesi olarak oldukça yüksek puanlar elde etmiş bu çabasının karşılığını fazlası ile almış kuruluştur.

Kombi bakımı nasıl yapılır ?

Kombinin içindeki su boşaltılarak kirli tahliye edilir.

Genleşme Tankının havası ölçülerek eğer 0.75 mbar dan az ise hava basılarak 0.75 ile 0.85 mbar arasındaki ölçülerde hava sabit bırakılır.

Yanma odası sökülerek içinde oluşan toz pislik ve içeride oluşan kurumlar temizlenir.

Brülör sökülüp fırça yardımı ile gözenekleri temizlenir.

Fan test edilerek ses ve titreşim kontrolleri yapılarak  varsa fan pervaneleri su ve fırça yardımı ile temizliği sağlanır.

Kalorifer dönüş filtresi sökülerek temizlenir.

Kombinin tamamında oluşmuş toz kir ve kireçlenmeler temizlenir.

Kombide sökülen parçaların hepsi titizlikle tekrar toparlanır ve kombinin su debi doldurulup ayarlanır.

Gaz ayarları kontrol edilerek sağlamlık testi yapılır.

Gaz sızdırmazlık testi yapılır varsa gerekli işlemler yapılarak kontrol sağlanır.

Kombi kullanıcısı ile birlikte gerekli kontroller sağlanarak kombi çalışır şekilde teslim edilir. Kombi bakımı sorunsuz şekilde bitmiş olur. http://www.maltepeboschservis.com/

not : firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Maltepe Kombi Servisi” hakkında 7 yorum

  1. Geri izleme: Cevizli Mahallesi Baymak servisi | 0216 353 38 53 | Aynıgün

  2. Geri izleme: Fındıklı Baymak servisi | 0216 353 38 53 |

  3. Geri izleme: Feyzullah Baymak Servisi | 0216 353 38 53 |

  4. Geri izleme: Gülensu Mahallesi Baymak servisi | 0216 353 38 53 |

  5. Geri izleme: Yalı Baymak servisi | 0216 353 38 53 | Turkuaz Teknik

  6. Geri izleme: Küçükyalı Baymak servisi | 0216 353 38 53 | Turkuaz Teknik

  7. Geri izleme: Gülsuyu Baymak servisi | 0216 353 38 53|Turkuaz Teknik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir