Maltepe Regal Servisi

MALTEPE REGAL SERVİSİregal servisi

7/24 İLETİŞİM: 0216 353 38 53

Biz hem beyaz eşya hemde kombi klima hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmetteyiz. Bilim adamlarının son zamanlarda yapmış olduğu beyaz eşya ürün araştırmalarını değerlendirerek , bu araştırmalar doğrultusunda hizmet politikamızı en düzeye çıkartmak ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine adamaktayız. Beyaz eşya sektörlerindeki müşteri-teknisyen hatalarını en aza çekmek için servisimiz tarafında yapılan tüm işler ar-ge merkezimiz tarafında araştırılmakte ve değerlendirilmektedir. Biz maltepe regal olarak 7gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Çalışma saatlerimiz 08:00-20:00 olmasına rağmen çağrı merkezimiz 24 saat kayıt alma işlemine devam etmektedir. En büyük temennimiz sizlerin Maltepe regalden memnun kalması ve çevresindeki eşi dostu ve yakınlarınada rahatlıkla tavsiye etmenizdir.

7/24 İLETİŞİM: 0216 353 38 53

Sıfır aldığınız bir regal ürünü için mutlaka servisimize başvurmanız gerekmektedir. Örneğin; sıfır bir çamaşır makinesi aldığınızı kabul edelim. Çamaşır makinesi ürünü nakliye esnasında iç kazan ve mekanik parçalarının zarar görmemesi için fabrika çıkışı nakliye emniyet vidaları monta edilir. Bu nakliye emniyet vidaları ilk çalıştırmadan önce sökülmez ise kısa bir zaman içerisinde makineniz yerinden oynamaya etrafındaki eşyalara zarar verir , aynı zamanda ise cihazın çalışmasına yardımcı bir sürü parçasına da zarar verecektir. Bu verdiğimiz örnek gibi alı canız tüm regal ürünlerinin montaj ve ilk çalıştırması servis tarafından yapılmaz ise hem garanti dahilinden çıkar ve hemde fabrika desteğinden mahrum kalıcaktır. Eğer cihazınız nakliye esnasında bir zarar görmüş ise servis teknisyenlerimizi ürününüzü siz fark etmemiş olsanız bile hemen sizi bilgilendirecek ve değişim için evraklarını dolduracaktır, bu işlemin size hiç bir extra maliyeti olmayacaktır. Bu sebep ve bunun gibi sebeplerle karşılaşmamak isterseniz Maltepe Regal 365 Gün 24 Saat hizmetinizdedir.

https://youtu.be/UPlupS_utsA

7/24 İLETİŞİM: 0216 353 38 53

Ürününüzün ücretini bayiye ödeyip faturanızı elinize aldığınız dan itibaren 5 seneye kadar ürününüzün montajı ücretsiz olarak yapılacaktır. Ürününüzü çeyizlik ürün için aldıysanız ve bu ürünü kullanacağınız süreyi bilmiyorsanız bunu bayimize iletebilir ve cihazı Kurduracağınız günden itibaren garanti dahiline alınmaktadır. Bulaşık makineniz çalışmasını gerçekleştirip tüm programlarını bitirmesine rağmen temiz yıkamıyorsa Maltepe Regal den canlı telefon desteği alabilirsiniz. Ürününüzün temiz yıkamamasının başlıca sebepleri ; Cihazınız ısıtma yapmıyor olabilir , eğer ısıtma yapmıyorsa suyunuz aşırı kireçli olabilir bunun tek çözümü calgonit değildir. Calgonitin aşırı pahalı olmasından kaynaklı Maltepe Regal fabrika garantili kireç kırıçı filtrelerle size daha kısa sürede ve daha cüzi ücretlere işleminizi tamamlayabilir. Bu iki arızada mevcut değil ve cihazınız hala temiz yıkamıyor ise diğer sebeplerinden birisi ise bulaşıklarınız durulamadan koymanızdan kaynaklı bulunun limon çekirdeği yemek kalıntıları cihazınızın fiskiyeleri tıkanmış olabilir bu işlemin fiskiyeleri değişmedende çözüme ulaştırılabilir.

Regal Servisi

                              REGAL SERVİS

Maltepe regal servisi olarak Maltepe’nin tüm bölgelerine profesyonel servis hizmeti vermekteyiz.

Altayçeşme mahallesi regal

Altıntepe mahallesi regal

Aydınevler mahallesi regal

Bağlarbaşı mahallesi regal

Başıbüyük mahallesi regal

Büyükbakkalköy mahallesi regal

Çınar mahallesi regal

Esenkent mahallesi regal

Feyzullah mahallesi regal

Fındıklı mahallesi regal

Girne mahallesi regal

Gülensu mahallesi regal

Gülsuyu mahallesi regal

İdealtepe mahallesi regal

Küçükyalı mahallesi regal

Yalı mahallesi regal

Zümrütevler mahallesi regal

bölgelerine aynı gün servis imkanı sağlamaktayız. Maltepe Regal servisimiz profesyonel servis işlerine 1998 senesinden beri faaliyet göstermektedir.

7/24 İLETİŞİM: 0216 353 38 53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir