Maltepe Siemens Servisi

Maltepe Siemens Servisi

Maltepe Siemens servisi aynı gün servis hizmeti alabilmeniz için yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı hatta kayıt bırakmanız Müşteri temsilcileri tarafından Size geri Dönüş Sağlayacaklardır. Maltepe Siemens servisi hafta içi sabah 08:30 akşam 22:00  saatleri arsında hizmet vermektedir.

 

Maltepe Siemens Servis Aynı Gün Hizmet vermektedir Maltepe Mahalleleri Civarı Semtlerde Düzenli Gülen yüzlü ve anlayışlı Ekiplerimiz Bulunmaktadır Siemens Servisi Maltepe Bölgesindeki Tüm Semtlerde Ekiplerini Hazırda tutuyor Maltepe’de Haftanın Belli Günleri akşam 12:00 ye kadar hizmet vermektedir.Telefonlarımız 7/24 Aktif Olmakla beraber www. servisiz.gen.tr Den Bize Ulaşma İmkanı Sağlıyor Maltepe Siemens Servisi yada direk olarak çağrı merkezimiz olan 0216 353 38 53 numaralı hattan yapacağınız görüşme ile en kısa zaman da arıza ve onarımlarla ilgili geri dönüşüm sağlanacaktır.

Maltepe Siemens klima servis olarak Bosch,Siemens,Profilo gibi markalara klima montaj,arıza ve bakım servis imkanı sağlamaktadır. Maltepe mahallesi Siemens klima servisi aynı gün servis hizmeti verebilmemiz için günün her saatinde kayıt bırakabilirsiniz. Maltepe Siemens klima servisi, Maltepe Siemens klima montaj servisi, Maltepe Siemens klima arıza servisi, Maltepe Siemens bakım servisi, Maltepe Siemens klimacı, Maltepe Siemens klima ustası gibi arama seçenekleri ile Maltepe Siemens servisine ulaşabilirsiniz. Maltepe de Siemens teknik servis olarak yirmi yıllık tecrübesi ile yaptığı işçilik ve parça garantisi ile birlikte güler yüzlü anlayışlı ve son derece cep yakmayan uygun fiyatlarla Maltepe bölgesinde hizmet vermeye çalışmaktadır. Alanında profesyonel ve çözüme yakın hizmet kalitesini ön planda tutan senelik yapılan eğitim seminerlerine katılım süresi ve seviyesi yüksek olan bu sektörün öncü firmaları arasında yerini almaya hak kazanmış köklü bir kuruluştur.

Maltepe Siemens Servisi olarak Firmanın yaptığı senelik eğitim seminerlerine Katılı  seviyesi üst düzey olup kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanlarını bu seminerlere katılımı daimi hale getirmiştir. maltepe bölgesinde ve civar semtlerde aynı gün hizmeti verebilmek adına maltepe bölgesi ve civar semtlerinde hazırda ekip bulunmaktadır maltepe bölgesinde aynı gün servis alabilmeniz için hafta arası sabah 20:30 akşam 17:30 saatleri Arasında maltepe siemens servisine ulaşmanız yeterli olacaktır Maltepe siemens Servis yaptığı tüm bakım onarım işçiliklerde ve ayrıca parça değişimlerde garanti süresi olan ek hizmet olarak verilmektedir maltepe siemens teknik servisi yirmi yıllık tecrübesiyle eski ve yeni Türk Siemens cihazlarınızı alanında tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından hızlı bir şekilde çözüme ulaşılacaktır.

 

Maltepe bölgesi hizmet verdiğimiz başlıca mahalleler;

Maltepe Siemens Servisi, Altayçeşme Mahallesi Siemens Servisi Altıntepe Mahallesi Siemens Servisi Aydınevler Mahallesi Siemens Servisi Bağlarbaşı Mahallesi Siemens Servisi Başıbüyük Mahallesi Siemens Servisi Büyük bakkal köy Mahallesi Siemens Servisi Cevizli Mahallesi Siemens Servisi Çınar Mahallesi Siemens Servisi Esenkent Mahallesi Siemens Servisi Feyzullah Mahallesi Siemens Servisi Fındıklı Mahallesi Siemens Servisi Girne Mahallesi Siemens Servisi Gülensu Mahallesi Siemens Servisi Gülsuyu Mahallesi Siemens Servisi İdealtepe Mahallesi Siemens Servisi Küçükyalı Mahallesi Siemens Servisi Yalı Mahallesi Siemens Servisi Zümrütevler Mahallesi Siemens Servisi

Maltepe bölgesi hizmet verdiğimiz başlıca mahalleler;

Maltepe Siemens Klima Servisi, Altayçeşme Mahallesi Siemens Klima Servisi Altıntepe Mahallesi Siemens Klima Servisi Aydınevler Mahallesi Siemens Klima Servisi Bağlarbaşı Mahallesi Siemens Klima Servisi Başıbüyük Mahallesi Siemens Klima Servisi Büyük bakkal köy Mahallesi Siemens Klima Servisi Cevizli Mahallesi Siemens Klima Servisi Çınar Mahallesi Siemens Klima Servisi Esenkent Mahallesi Siemens Klima Servisi Feyzullah Mahallesi Siemens Klima Servisi Fındıklı Mahallesi Siemens Klima Servisi Girne Mahallesi Siemens Klima Servisi Gülensu Mahallesi Siemens Klima Servisi Gülsuyu Mahallesi Siemens Klima Servisi İdealtepe Mahallesi Siemens Klima Servisi Küçükyalı Mahallesi Siemens Klima Servisi Yalı Mahallesi Siemens Klima Servisi Zümrütevler Mahallesi Siemens Klima Servisi

Maltepe Siemens Çamaşır makinesi servisi, Maltepe Siemens Bulaşık makinesi servisi, Maltepe Siemens Buzdolabı servisi, Maltepe Siemens Su sebili servisi, Maltepe Siemens Kurutma makinesi servisi, Maltepe Siemens Ankastre mutfak ürünleri servisi, Maltepe Siemens split klima servisi, Maltepe Siemens salontipi klima servisi.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klimalarda en çok hava filtrelerinin bakımının yapılması müşterilerden istenir. Bunun yanın da periyodik olarak firma yetkili servisince yapılması gereken kontroller bulunmaktadır.

Hava Filtresinin Bakımı

Hava filtresi ön panel üzerindeki yuvaya yerleştirilmiştir. Panelin altındaki tutamaktan aşağı doğru çekildiğinde rahatlıkla çıkabilir. Temizlendikten sonra aynı şekilde yerine takılır.
Temizlikten başka bakıma ihtiyaç göstermez. Filtre 15 günde bir temizlenmelidir.
Filtre temizlenmediği taktirde hava sirkülasyonu engelleneceğinden evaporatör yüzeyi karlaşır ve soğutma verimi düşer.
Hava Akımını Destekleyen Filtrelerin Temizlenmesi

İlk önce kapağı aşağıya doğru çekip çıkartmalı ve içinde bulunan hava akımını destekleyen filtreleri sökmelisiniz.
İşlemden sonra filtreleri elektrikli süpürge yardımı ile tozlardan arındırmanız gerekmektedir.
Ardından bu bölgeyi musluğun altında kısa bir süre beklettikten sonra temizlik işlemlerini bitirebilirsiniz.
Kurutma evresinde dikkat etmeniz gereken 2 nokta vardır;
Birincisi güneşte, ikincisi asılarak kurutulma yapılmamalıdır.
Hava Filtresinin Temizlenmesinde Dikkat Edilecek Hususlar

Musluk altına tutularak yıkanır.
Elektrik süpürgesiyle temizlenebilir.
Sıcak su ile yıkamak gerekirse su sıcaklığı 50 °C üzerine çıkarılmamalıdır.
Çitilenme melidir.
Güneşte kurutulmamalıdır.
Asılarak kurutulmamalıdır.
Klima kesinlikle filtresiz çalıştırılmamalıdır.
Periyodik Bakımda Yapılması Gerekenler

Periyodik olarak firma yetkili servisince yapılması gereken kontroller bulunmaktadır.
Evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ve basınçlı hava veya su ile temizliği
R-22 gazının yüksek ve alçak basınç değerinin kontrolü
Elektrik tesisatı, V otamat, Voltaj – akım değerlerinin kontrolü
Tüm soket bağlantılarının kontrolü
Drenaj tavası ve hattının temizliği
Tüm fan pervanelerinin temizliği
Duyu ile ses kontrolü
Estetik görüntü kontrolü
Eksik gaz şarjı
Ünitenin ve Uzaktan Kumandanın Temizlenmesi

Yumuşak bir bezle silin
Sıcak su, tiner, aşındırıcı tozlar veya güçlü çözücüler kullanmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir