Pendik Bosch Servisi

                     PENDİK BOSCH SERVİSİ 0216 353 38 53 

Pendik Bosch servisi olarak Pendik bölgesi ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz. pendik bosch servis numaralarımız 0216 353 38 53 _0216 441 59 51 müşteri hizmetleri personellerimiz bırakacağınız arıza kayıtları ile aynı gün içerisinde hizmet vermek için saha personellerimiz tarafından ivedi bir şekilde size uygun olan zaman saatleri içinde çözüm sağlayacaktır. yapılan işlerde parça garantisi ve işçilik garantisi verilmektedir.

klima servisi bosch

İstanbul Anadolu yakası Pendik Bosch Siemens Profilo servis hizmetleri sunduğu hizmetler doğrultusunda sabah 08:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında çözüm bulmak için var gücü ile çalışmaktadır. servisimiz bünyesinde yetiştirilen ekip liderleri ve yardımcıları hızlı ve doğrucu bir şekilde çözüme en yakın şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. servisimiz tarafından yapılan arıza tespit çalışmaları tamamen şeffaf olup siz bosch kullanıcılarına gerekli bilgi ve ön görülen arıza çeşitlerini tarafınıza sunulmaktadır.

Pendik bosch servisi güncel servis takiplerini yeni yazılım ve A enerji sınıfı elektrikli ev aletleri ürünleri ile sağlamaktadır. Pendik Bosch servisi, Pendik Bosch klima servisi, Pendik Bosch Kombi servisi, Pendik Bosch servisi.

 

Pendik Bosch teknik servis Klima bakım ve onarımında yaptığı işçilik ve parça değişimlerinde klima montajlarında vereceği garanti 1 yıl süreli olup daimi servis bünyesinde yapılmaktadır. Pendik bölgesi Bosch klima servisi klima bakımlarında uygun  fiyatlar cep yakmayan A enerji klimaları kurulumları ve montajları firmamız tarafından istenilen yere göre yapılır ve çalışır duruma getirilir. Pendik Bosch klima hizmetleri.

BOSCH KLİMA BAKIMINDA YAPILIMASI GERENKENLER;

Bakım, Bosch klima sistemlerinde en önemli hususlarından biridir.Doğru ve zamanında yapılan bakım ve onarımlar Bosch klima sisteminin daha verimli ve az enerji harcamasına ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

İstanbul Pendik Bosch klima servisinin bakımı:

Evaporatör ve kondanserin, özel solvent temizliyicisi ile su yardımı ile yapılmalıdır.

Akışkanın yani soğutucu gazının yüksek/alçak basınç değerlerinin kontrollerinin sağlanması.

Elektrik tesisatı,voltaj ve bakım değerlerinin sağlıklı olması kontrollerinin yapılması.

Tüm soket ve kablo bağlantı noktalarının tek tek kontrollerinin sağlanması. 

Dranaj tavası ve gider borularının düzgünlüğü ve acık olma kontrolü yapılması.

Tüm hava pervanelerin ve kanatçıkları nın temizliği ve doğru yöne yönlendirilmesi.

Tüm döner yatay ve dikey hava akış flaplarının temizliği ve doğru akışın yapılması.

Hava filtrelerinin temizliği ve kullanıcıya temizlik tarifinin yapılması.

Gözle ve ses kontrolü yapılması.

Estetik görünüm kontrolünün yapılması.

PENDİK BOSCH SERVİS ÇAMAŞIR MAKİNESİ İLE İLGİLİ ARIZALAR:

Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor? Bosch çamaşır makinesi su ısıtmıyor? Bosch çamaşır makinesi sıkma yapmıyor? Bosch çamaşır makinesi sesli çalişiyor? Bosch çamaşır makinesi sarsıntı yapıyor? Bosch çamaşır makinesi kapak kapanmıyor? Bosch çamaşır makinesi çalışmıyor? Bosch çamaşır makinesi fazla ısıtıyor? Bosch çamaşır makinesi su akıtıyor?.

PENDİK BOSCH SERVİS BULAŞIK MAKİNESİ İLE İLGİLİ ARIZALAR:

servis boschBosch bulaşık makinesi su boşaltmıyor? Bosch bulaşık makinesi su ısıtmıyor? Bosch bulaşık makinesi temiz yıkamıyor? Bosch bulaşık makinesi su akıtıyor? Bosch bulaşık makinesi yıkama yapmıyor? Bosch bulaşık makinesi kurutma yapmıyor? Bosch bulaşık makinesi parlatma yapmıyor?

PENDİK BOSCH SERVİS BUZDOLABI İLE İLGİLİ ARIZALAR:

Bosch buzdolabı sesli çalışıyor? Bosch buzdolabı çalışmıyor? Bosch buzdolabı soğutmuyor? Bosch buzdolabı alt bölme soğutmuyor? Bosch buzdolabı su akıtıyor? Bosch buzdolabı kapısı kapanmıyor? Bosch buzdolabı otomatik yapmıyor?

PENDİK BOSCH SERVİS KLİMA  İLE İLGİLİ  ARIZALAR:servis bosch

Bosch klima soğutmuyor? Bosch klima sesli çalışıyor? Bosch klima ısıtmıyor ? Bosch klima su akıtıyor? Bosch klima koku yapıyor? Bosch klima titreşim yapıyor? Bosch klima buz atıyor? Bosch klima yetersiz geliyor ?

PENDİK BOSCH SERVİS KOMBİ İLE İLGİLİ ARIZALAR:

Bosch kombi su akıtıyor ? Bosch kombi yetersiz ısıtıyor ? Bosch kombi sesli çalışıyor ? Bosch kombi su almıyor ? Bosch kombi basınç hatası veriyor? Bosch kombi su ısıtmıyor? Bosch kombi peteklere su karıştırıyor ?kombi servisi bosch

PENDİK BÖLGESİ BOSCH SERVİSLERİ ;

Ahmet yesevi mahallesi Bosch servisi, Bahçelievler mahallesi Bosch servisi, Ballıca mahallesi Bosch servisi, Batı mahallesi Bosch servisi, Çamçeşme mahallesi Bosch servisi, Çamlık mahallesi Bosch servisi, Çınardere mahallesi Bosch servisi, Doğu mahallesi Bosch servisi, Dumlupınar mahallesi Bosch servisi, Emirli mahallesi Bosch servisi, Ertuğrul Gazi mahallesi Bosch servisi, Esenler mahallesi Bosch servisi, Esenyalı mahallesi Bosch servisi, Fatih mahallesi Bosch servisi, Fevzi çakmak mahallesi Bosch servisi, Göçbeyli mahallesi Bosch servisi, Güllübağlar mahallesi Bosch servisi, Güzelyalı mahallesi Bosch servisi, Harmandere mahallesi Bosch servisi, kavakpınar mahallesi Bosch servisi, Kaynarca mahallesi Bosch servisi, Kurna mahallesi Bosch servisi, Kurtdoğmuş mahallesi Bosch servisi, Kurtköy mahallesi Bosch servisi, Orhangazi mahallesi Bosch servisi, Orta mahallesi Bosch servisi, Ramazanoğlu mahallesi Bosch servisi, Sanayi mahallesi Bosch servisi, Sapanbağları mahallesi Bosch servisi, Sülüntepe mahallesi Bosch servisi, Şeyhli mahallesi Bosch servisi, Velibaba mahallesi Bosch servisi, Yayalar mahallesi Bosch servisi, Yeni mahalle mahallesi Bosch servisi, Yenişehir mahallesi Bosch servisi, Yeşilbağlar mahallesi Bosch servisi.

http://www.dailymotion.com/video/x5rw42w

 NOT FİRMAMIZ ÖZEL SERVİS OLARAK HİZMET  VERMEKTEDİR.

Pendik Bosch Servisi” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir