Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi 0216 353 38 53 aynı gün servis hizmeti sağlamaktadır. Tuzla Kombi Servisi olarak hafta içi sabah 08:30 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tuzla Kombi servis olarak yaptığı işlerde hızlı çözüm orjinal yedek parça profesyonel işçilik yerinde çözümler ile tuzla kombi kullanıcılarına aynı gün içerisinde hizmet götürmeye çalışmaktadır. Alanında profesyonel kalıcı çözümler sağlayan yetkin ekip arkadaşlarına sahip firmalar arasında yer almaktadır. Tuzla Kombi servisi olarak  internet ağı üzerinden yapılan Kombi bakım servisi, Kombi arıza servisi,  Kombi montaj servisi, Tuzla kombi servisi, Tuzla kombici, Tuzla Kombi ustası, Kombi Usta servisi, kombi tamir servisi, Petek temizleme servisi, Kombici, Garantili Kombi servisi, gibi kelimelerle bizlere ulaşmanız oldukça kolay olacaktır. Tuzla Kombi servis kendi alanın da bu sektörde hizmet verme konusunda kendisi ile yarışmaktadır. ısıtma soğutma alanında yapılan yerel eğitim ve araştırma gibi konularda başarı oranını yükseltme çabasını en üst seviyeye taşımış servisler arasında yerine almış firmadır. yıllık yapılan eğitim seminerlerine katılım yüzdesi olarak oldukça yüksek puanlar elde etmiş bu çabasının karşılığını fazlası ile almış kuruluştur.

Tuzla kombi servisi arıza bakım ve onarımlarda yaptığı işlerde bir yıl garanti süresi uygulamaktadır. Tuzla kombi servis olarak bu bölgede aynı gün hizmet verebilmek için sabah 10:30 ile akşam 17:00 saatleri arasında hazırda araç bekletmektedir. Kombi arıza ve bakımlarda yapılan servis hizmeti orjinal parça kullanımı yapılmaktadır. Kombi teknisyenlerimiz kaliteli tamir ve onarım imkanı sunmaktadır. Tuzla kombi servis hizmeti verdiğimiz bu bölgede kombi ile ilgili sorunlarınızda Tuzla Kombi Servisi olarak bu sorumlulukları yerine getirme zorunlulukları vardır. Tuzla bölgesinde kombi tesisatı ve petek temizliği gibi hizmetleri beraberinde yapılmaktadır. Tuzla kombi servis, kombi ile ilgili arıza, bakım, onarım, tamirat, hızlı çözüm gibi konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır.

Servis çağırmadan önce yapılacaklar !

Her türlü sorun ve arızalarda size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. fakat kombi servis kayıtlarının yaklaşık % 35 basit hataları gözden kaçırılan ayrıntılardan kaynaklamaktadır. Bu durumdan en çok kombi kullanıcıları etkilenmektedir.  Bu sebeple servis talebinizden önce lütfen aşağıda belirtilen hususları gözden geçirin.

Kombinize elektrik geldiğini kontrol edin. varsa bağlı oldu sigorta atmış olabilir veya kombi fişli ise fiş takılı olmaya bilir.

Kombinizin su basıncını kontrol edin 1,5 ile 2 bar arsında olması gerekir. kombinize su takviyesi yapın.

Kombinize gelen gaz kapalı olabilir, Güvenlik gerekçesi ile çoğu zaman kombi kullanıcıları evden çıkarken veya tatile gidilirken gaz vanasını kapalı konuma getirebilirler. vana acık kontrolü yapıldıktan sonra kombi hemen devreye girmez bir süre sonra tekrar çalıştırma kontrolü yapılabilir.

Kontrol ettiniz ve hala sorun devam ediyorsa kombinin arıza kaydını servisimize bırakılarak aynı gün içerisinde işleminiz gündeme alınıp arıza ortadan kaldırılacaktır.  http://www.pendikboschservis.com/

Kombi bakımı nasıl yapılır ?

Kombinin içindeki su boşaltılarak kirli tahliye edilir.

Genleşme Tankının havası ölçülerek eğer 0.75 mbar dan az ise hava basılarak 0.75 ile 0.85 mbar arasındaki ölçülerde hava sabit bırakılır.

Yanma odası sökülerek içinde oluşan toz pislik ve içeride oluşan kurumlar temizlenir.

Brülör sökülüp fırça yardımı ile gözenekleri temizlenir.

Fan test edilerek ses ve titreşim kontrolleri yapılarak  varsa fan pervaneleri su ve fırça yardımı ile temizliği sağlanır.

Kalorifer dönüş filtresi sökülerek temizlenir.

Kombinin tamamında oluşmuş toz kir ve kireçlenmeler temizlenir.

Kombide sökülen parçaların hepsi titizlikle tekrar toparlanır ve kombinin su debi doldurulup ayarlanır.

Gaz ayarları kontrol edilerek sağlamlık testi yapılır.

Gaz sızdırmazlık testi yapılır varsa gerekli işlemler yapılarak kontrol sağlanır.

Kombi kullanıcısı ile birlikte gerekli kontroller sağlanarak kombi çalışır şekilde teslim edilir. Kombi bakımı sorunsuz şekilde bitmiş olur.

Firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.