Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Servis

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye Arçelik servisi aynı gün servis hizmeti için yapılması gereken . 0216 353 38 53 nolu numaradan bizlere ulaşmanız olacaktır .

Teknik Servis

 Arçelik servisi olarak hafta içi her gün sabah 08:30 ile akşam 22:00 saatleri arasında acıktır. Hafta sonu ise sabah 09:30 ile akşam 17:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Ümraniye bölgesinde aynı gün hizmet sağlayabilmek adına yapılan çalışmalarda aynı gün servis sağlayıcılığı yapmaya çalışmaktadır.

Turkuaz servis elemanları kendi bünyesinde yetiştirmiş olup bu alanda köklü firmalar arasında yerini almış köklü kuruluş olmuştur.

Beyaz Eşya Servisi

Ümraniye Arçelik klima servisi olarak hizmet verdiğimiz bu bölgede yapılan işçiliklerde ve bakımlarda yapılan kampanyalarda elektrikli ev aletleri kullanıcıları yararlanabilir.

Teknik servis olarak beyaz eşya kullanıcılarına uygun fiyata ve kalıcı çözümler sunmayı hedef almış kuruluş olamaya çalışmaktadır.

Ürünlerinde yapılan yeniliklerde ve kullanılan teknoloji ile beraber kendini geliştirmiştir. Servis elemanları bu bölgede daimi olarak güler yüzlü sevecen ve güvenilir olmaya özen göstermiştir .

Kendi branşlarında kalitesini kanıtlamış uzman bireyler olarak yetişmiş ekip arkadaşları olma özelliğine sahip firmadır.

Ümraniye Arçelik Servisi

  Bölgesinde kombi arıza ve bakımlarında hizmet verebilmek için yapılması gereken çağrı merkezimiz olan . 0216 353 38 53 nolu numaralı hattımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ümraniye de  Arçelik kombi servis olarak kombi bakımları, petek temizleme ve arızaları ile ilgili konularda uzman ekiplere sahiptir .

Devamlı kendini yenileyen ve geliştiren servis elemanları kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Ümraniye Arçelik Servisi Hizmet Verdiğimiz Başlıca Mahalleler;

Ümraniye Arçelik servisi, Adem Yavuz Mahallesi  Servisi, Altınşehir Mahallesi  Servisi, Armağan Evler Mahallesi  Servisi, Dudullu Mahallesi Arçelik Servisi, Atakent Mahallesi Arçelik Servisi, Atatürk Mahallesi Arçelik Servisi, Cemil Meriç Mahallesi Arçelik Servisi, Çakmak Mahallesi Arçelik Servisi, Çamlık Mahallesi Arçelik Servisi, Dumlupınar Mahallesi Arçelik Servisi, Elmalıkent Mahallesi Arçelik Servisi, Esenevler Mahallesi Arçelik Servisi, Esenkent Mahallesi Arçelik Servisi, Esenşehir Mahallesi Arçelik Servisi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Arçelik Servisi, Hekimbaşı Mahallesi Arçelik Servisi, Huzur Mahallesi Arçelik Servisi, Ihlamurkuyu Mahallesi Arçelik Servisi, İnkılap Mahallesi Arçelik Servisi, İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi, Kazım Karabekir Mahallesi Arçelik Servisi .

Not: Firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.