Ümraniye Bosch Servisi

ÜMRANİYE bosch servisi

ÜMRANİYE BOSCH SERVİSİ  

İstanbul Anadolu yakası Bosch Siemens Profilo servisi aynı gün hizmet numarası  0216 353 38 53 dür.  Bosch servis Beyaz eşya Klima ve kombi teknik servis hizmeti ile Ümraniye ve çevre mahallelerine servis imkanı sağlamaktadır. Bosch Siemens Profilo servis hizmetleri çalışma saatleri sabah 08:30  akşam 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir, hafta sonu tatil zamanlarında zaman zaman nöbetçi ekip bulundurmaktadır.acil servis numarası 0216 353 38 53 dür. bosch ümraniye servisi

Bosch Klima Servisi…

Bosch servisi, İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren sektörde on sekiz yılı aşkın süre içerisinde çeşitli deyimlere sahip olan ve bu deyimleri kendi sektöründe iyi şekilde kullanmayı hedef edinmiş teknik bir yapıya sahip firmadır. on sekiz yılın vermiş olduğu bilgi ve birikim doğru şartlarda kullanıldığı takdirde insanlığın ihtiyaç olduğu hizmet sektöründe  Bosch teknik servisi, ni kalıcı kılmaktadır. Bu sebeple Bosch Siemens Profilo gibi markaların üretmiş olduğu elektrikli ev aletlerinin hayatımızdaki zaman kavramını artırmaları acısından günlük yaşantımızda önemli yere sahiptir. Günlük olağan yaşantımızda bu tür araç gereçlere ihtiyaç duyulmuştur. Bu da bize günlük kullandığımız bize basit gelen fakat hayatımızda önemli olan bu araç gereçlerin belirli periyotlarla bakım ve onarım ihtiyacını karşılama imkanı sağlamıştır. Bosch Servisi olarak üzerimize düşen hizmet verebilme kabiliyetini en iyi şekilde servis sektörüne yansıtabilmektedir. Bosch Beyaz Eşya servisi, Bosch Klima servisi, Bosch kombi servisi olarak üç ayrı dalda hizmet vermeyi amaçlamış firma olarak Ümraniye ve yakın mahallelerindeki evlere hizmet taşımayı görev edinmiş teknik servistir.

bosch servisi

 ÜMRANİYE BOSCH SERVİSİ:

Bosch servis olarak yapmış olduğumuz arıza kayıtlarında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız arıza kayıt sisteminde yapılan bütün görüşmeler kayıt altına alınmaktadır, Aynı gün teknik servis imkanı sağlaması ile beraber hızlı ve kesin çözümler sağlamaktadır. Oluşturulan arıza kayıtları ile tüketicinin isteği doğrultusunda verilen zaman diliminde belirtilen ikametgah adresine teknik servis ile hızlı ve kalıcı çözümler üretmeye amaç edinmiş kurumsal kimliğe sahip firmadır. Bosch servisi Beyaz Eşya servisi, Bosch Beyaz Eşya teknik servisi olarak yapılan bakım arıza ve onarımlarında Türkiye Cumhuriyetindeki kanun vermiş olduğu ve üretici firma da kanun saydığı Bir yıl garanti süresi vermektedir. Bosch Beyaz Eşya teknik servisi alanında kadrosunda bulanan teknik kapasitesi yüksek hızlı çözüme yatkın yaptığı işi seven kendini sevdirme potansiyeline sahip çalışma arkadaşları ile aile gibi çalışmaya özen gösteren profesyonel kadroya sahip bir teknik servistir.

Bosch Beyaz Eşya servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler ,

Bosch Çamaşır Makinesi servisi, Bosch Bulaşık Makinesi servisi, Bosch Kurutma Makinesi servisi, Bosch Buzdolabı servisi, Bosch Su sebili servisi, Bosch elektrikli süpürge makinesi servisi, Bosch set üstü,ankastre ocak servisi, Bosch Isıtıcı fırın servisi, Bosch ankastre Davlumbaz Aspiratör servisi dir.

klima servisi bosch

Bosch Klima servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler ve çeşitleri,

 Bosch klima teknik servisi, Bosch Split klima servisi, Bosch Salon tipi klima servisi, Bosch Multi Klima servisi, Bosch ev tipi klima servisi, Bosch Sanayi tipi klima servisi, Bosch Mobil klima servisi, Bosch inverter klima servisi,  Bosch klima servisi dir. Bosch klima onarım servisi, Bosch Klima Bakım servisi, Bosch klima DE montaj servisi, Bosch klima Montaj servisi, Bosch klima yer değişimi servisi, Bosch Klima Keşif servisi.

kombi servisi bosch
Bosch Siemens Profilo servis hizmetleri:

Bosch kombi servisi ile ilgili hizmet çeşitleri,

 Bosch kombi bakım servisi, Bosch Kombi montaj servisi, Bosch Kombi tesisatı servisi, Bosch Kombi petek temizliği servisi, Bosch Kombi arıza servisi, Bosch yoğuşmalı kombi servisi, Bosch kombi servisi.   http://www.kadikoyboschservis.com/servis bosch

Bosch elektrikli ev aletleri arıza kodlarından bazıları;
F 16 arıza kodu : kapı kiliti hatası
F 17 arıza kodu : su giriş hatası
F 18 arıza kodu : su tahliye hatası
F 23 arıza kodu : su sızıntısı hatası
F 34 arıza kodu : kapı mandalı arızası
F 42 arıza kodu : yıkama motoru arızası
F 43 arıza kodu : yıkama motoru arızası
F 44 arıza kodu : yıkama motoru arızası
E 01 arıza kodu : su taşma arızası
E 04 arıza kodu : ısıtıcı sensör arızası
E 05 arıza kodu : su giriş arızası
E 06 arıza kodu : tahliye arızası
E 10 arıza kodu : yıkıma motoru arızası
E 14 arıza kodu : ısıtıcı sensörü arızası
F 01 arıza kodu : kapı kiliti hatası  ledli makinelerde sıkma ledi 5 program ledi 2_3
F 02 arıza kodu : su giriş hatası  ledli makinelerde sıkma ledi 5 program ledi 2_3_4
F 03 arıza kodu : tahliye hatası   ledli makinelerde sıkma ledi 5 program ledi 1
F 04 arıza kodu :  taşma hatası   ledli makinelerde sıkma ledi 4 program ledi 3_4
F 05 arıza kodu :  motor hatası    ledli makinelerde sıkma ledi 3 program ledi 3
F 06 arıza kodu : motor hatası     ledli makinelerde sıkma  ledi 3 program ledi 3_4
F 07 arıza kodu : motor hatası     ledli makinelerde sıkma ledi 3 program ledi 2
       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.