Ümraniye Profilo Servisi

Ümraniye Profilo Servisi

Ümraniye Profilo servisi aynı gün hizmeti için yapmanız gereken . 0216 353 38 53 numaralı hattan müşteri temsilcilerine randevu talebi açmaktır . Servis işleminizi aynı gün içerisinde gündemine alıp en kısa zamanda çözüm sağlayacaktır. 

Beyaz eşya Servisi

 Aynı gün hizmet anlayışı ile yaptığı montaj ve onarımlarda Ümraniye bölgesi civarında kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen firma haline gelmiştir.

Elektrikli ev aletleri kullanıcıları aynı gün servis imkanından yararlanmaları için Ümraniye ilçesi ve bu bölgeye yakın yerlerde ikamet etmeleri yeterlidir . Buna bağlı olarak  beyaz eşya, klima ve ankastre ev cihazları kullanmaları yeterli olacaktır.

  Teknik servis olarak yapılan tüm işçiliklerde garanti süresi boyunca tekrar edilen işlerde süre dolmadan aynı gün hizmet anlayışı devam etmektedir.

Cihazlarda atölye süresi olarak belirlenen süre olarak üç iş günü baz alınmıştır. Bu süreye ilave bir zaman gereksinim olacak durumlarda tüketicinin isteği doğrultusunda atölyeye alınan cihaz yerine geçici olarak konsinye cihaz bırakılır. 

Ümraniye Profilo servis olarak yapılan tüm işçiliklerde ve onarımlarda Orjinal yedek parça kullanılarak garanti süresince arıza tekrarı işlemlerinde yine aynı şekilde Orjinal yedek parça kullanılır.

Ümraniye Profilo Klima Servisi…

 Profilo Ümraniye klima servisi olarak bölgesinde yapılan montaj, arıza ve bakımlarda garanti süresi içerisinde aynı gün servis hizmeti verilmektedir. 

Bosch, Siemens, Profilo gibi markaların montaj bakım ve onarımlarını yapmaktadır.  Klima servisi , montaj servisi, arıza servisi,  gibi aratmalar da bulabilirsiniz. Turkuaz servis hizmetleri aynı gün hızlı çözümlerde bulunmaktadır.

Aynı şekilde Ümraniye bölgesinde bulanan diğer markalara da hizmet vermekteyiz. Bunun yanında güler yüzlü çözüme yakın alanında profesyonel teknik açıdan oldukça deneyimli ekip arkadaşları ile çalışmaktadır.

Yeni nesil üretilen cihazlarla ilgili yapılan eğitim seminerlerini sürekli takip ederek kendi branşlarında en iyiyi hedefleyen teknik servistir .Personellerini düzenli olarak yıllık olağan eğitim merkezlerinde en üst düzey sınavlardan geçerek servis bünyesine katılım sağlamıştır.

Beyaz eşya ve klimalarla ilgili servis hizmeti veren firmalar arasında yirmi yılık geçmişe sahip öncü firmadır . Teknik servis adına alınan kayıtlarda firma bilgisi istenildiği taktirde beyaz eşya kullanıcılarına taktim edilir. 

ümraniye profilo servisi

Turkuaz servis

Profilo markalı bulaşık makinelerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar makine içerisindeki filtre kısmıdır Tüketiciyi en çok ilgilendiren kısım burasıdır.

Düzenli olarak 15 günde bir diş fırçası yardımı ile suya tutularak temizlenmelidir. Ayrıca alış veriş marketlerinde satılan makine iç kazan temizleyici kazan parlatıcı sıvı ilaç ile yine ayda bir makineye uygulanmalıdır.

Birde bunlara ilave olarak Profilo servislerinde bulunan makinenin gözükmeyen salyangoz kısmı tahliye borularıdır . Devir daim hortumlarını temizleyici yağ sökücü toz ilaç ile 6 ayda bir küçük temizlik yapılması gerekmektedir.

Bu şekilde Profilo marka bulaşık makinesi günlük hayatta kullandığınız bulaşıklarınız üzerinde etkisi büyük olacak, bulaşık makinelerinin dayanıklılığı artacaktır .Süreklilik arz edip uzun yıllar hizmet vermiş olacaktır .

Ayrıca makine içerisinde çalışan yıkama motoru ve ona yardımcı parçalar ana motor ile uyumlu olarak sürenin üstüne koyarak hizmet ömrünü uzatmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.