Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdarda klima servisi olarak aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. yapmanız gereken 0216 353 38 53 numaralı hattan bizlere ulaşmanız olacaktır. bölgesinde klima bakımlarında en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

ÜSKÜDAR KLİMA  ARIZA  SERVİSİ

 arızaları ise birçok insanın başına gelecek bir sorundur bu sorunların başında su kaçağı gelir. Klimadan su geliyorsa öncelikle iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi su gelindiğine bakılır. Su dış üniteden geliyorsa bu normaldir.

İç ünitede bulunan nem gider yardımıyla dışarıya aktarılır. Dış ünitenin montajı düzgün bir şekilde yapılmamışsa su akıtması normaldir. Bu durumda teknik servise danışılması gerekir. Fakat klimanın iç ünitesinde su akıntısı oluyorsa bu durum normal bir durum değildir.

Bu durumda klimanın kontrol edilmesi ve yetkililer tarafından denetlenmesi gerekir. Muhakkak ki servis bu sorunu kısa sürede çözecektir ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

ÜSKÜDAR KLİMA BAKIM ESNASINDA SERVİSİN YAPMASI GEREKENLER;

  • Evaparatör ve kondenserin deterjan (solvent) yardımı ile temizliği,
  • klima gazının yüksek basınç ve alçak basınç kontrolü,
  •  Elektrik tesisatı ve akım değerleri kontrolü,
  • Tüm soket bağlantıları kontrolü,
  • Dranaj tavası ve boru hattının kontrolü ,
  • Tüm fan pervaneleri temizlik yapılması,
  • Duyu ile ses kontrolü Estetik görüntü kontrolü,

KLİMA  ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GERENKENLER

Klima alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar alınan klimanın daha verimli ve istenilen gibi çalışmasında etkilidir.  Bu hususlardan kısaca bahsedecek olursak satışı yapan firmanın satış öncesi ve sonrası güvenilir olması lazım,

ürünü seçmeden önce bu konu hakkında uzman teknisyenlerden yardım alınmalı, klimanın kapasitesi mekânın hacminden daha büyükse ısıtmada yâda soğutmada aşırıyı sağlayacağı için mekân boyutuna göre klima tercih edilmelidir.

Örneğin aşırı büyük mekânlar için tercih edilebilecek Ürün seçeneği salon tipi klima iken odanı hacmi küçük yerlerde ise split klima tercih edilmelidir.

ÜSKÜDAR KLİMA SERVİSİ MAHALLELERİ:

Acıbadem Mahallesi , Ahmediye Mahallesi , Altunizade Mahallesi , Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi , Bahçelievler Mahallesi , Barbaros Mahallesi , Beylerbeyi Mahallesi , Bulgurlu Mahallesi , Burhaniye Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çengelköy Mahallesi Klima Servisi, Ferah Mahallesi Klima Servisi .

firmamız teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.